Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mafia: The City of Lost Heaven - poradnik do gry

Mafia: The City of Lost Heaven - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Poradnik do gry - Misja 2 - Uciekinier | Mafia The City of Lost Heaven poradnik Mafia: The City of Lost Heaven

2. Uciekinier

Rutyna codziennego dnia - rozwozimy rozkapryszonych pasażerów po mieście we wskazane przez nich miejsca. Zawsze pomocna będzie nam mapa i kompas. Mamy niewiele czasu na dojazd, ale mimo to włączamy ogranicznik prędkości, aby uniknąć problemów z policją - płacenie mandatów pożera cenny czas. Pamiętajmy o czerwonych światłach, za przejechanie których policja ma do nas również pretensje. Tam gdzie wysadzamy klienta, od razu pojawia się następny. Pierwszego pasażera wieziemy do kościoła, drugiego do szpitala, trzeciego do teatru (przez most Guiliano), czwartego do baru Pompeii, piątego na parking przed domem handlowym, w dzielnicy włoskiej. Tam robimy przerwę na kawę.

Zaczynają się kłopoty - namierzyli nas ludzie Morello, przed którymi uciekaliśmy z Samem i Paulem. Nie wdając się w bójkę uciekamy. Będą do nas strzelać, więc biegniemy zygzakami, najlepiej wykonując delikatne wahadłowe ruchy w prawo i w lewo myszką. A oto trasa ucieczki. Zaczynamy biec zgodnie z kierunkiem wskazywanym przez kompas. Skręcamy w prawo w podwórko, tak jak sugeruje zielona strzałka.

A później biegusiem: skręcamy w lewo, między drewnianymi budami, wracamy na ulicę, przez ulicę w stronę Rose Bar, w prawo w bramę z której wyjeżdża samochód, na podwórku w lewo, po schodkach w górę, od razu w prawo, przy żółtej beczce w lewo, na podwórku z dywanem na trzepaku w prawo po schodkach w - Poradnik do gry - Misja 2 - Uciekinier | Mafia The City of Lost Heaven - Mafia: The City of Lost Heaven - poradnik do gry

A później biegusiem: skręcamy w lewo, między drewnianymi budami, wracamy na ulicę, przez ulicę w stronę Rose Bar, w prawo w bramę z której wyjeżdża samochód, na podwórku w lewo, po schodkach w górę, od razu w prawo, przy żółtej beczce w lewo, na podwórku z dywanem na trzepaku w prawo po schodkach w dół, na ulicy w lewo, po strzałce w lewo w podwórko, po skosie w prawo w bramę, na ulicy w lewo i przez skrzyżowanie do baru. Scenka filmowa. Gangsterzy kończą karierę, a my ją właśnie zaczynamy.