Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Minecraft - poradnik do gry

Minecraft - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Minecraft: Wither - jak stworzyć bossa? Porady Minecraft poradnik, porady

Na tej stronie naszego poradnika do Minecrafta znajdziesz informacje dotyczące bossa Wither.

Tworzenie bossa

Schemat tworzenia Withera - Minecraft: Wither - jak stworzyć bossa? Porady - Minecraft - poradnik do gry
Schemat tworzenia Withera

By stworzyć Withera należy użyć 4 sztuki Soul Stone z Netheru ułożone w literę T oraz 3 Wither Skeleton Skull na szczycie. Owe czaski można uzyskać bardzo rzadko po zabiciu Wither Skeleton.

Ważne informacje o Witherze

Wither - Minecraft: Wither - jak stworzyć bossa? Porady - Minecraft - poradnik do gry
Wither

Wither może być jedynie stworzony przez gracza. Nie występuje naturalnie nigdzie w świecie gry. Może być stworzony w dowolnym świecie i dowolnym miejscu - po zbudowaniu natychmiastowo ożywa i gromadzi energię - jest w tym czasie niezniszczalny, a po zakończeniu procesu tworzy wybuch porównywalny do mocy TNT. Wither pod żadnym pozorem nie jest posłuszny ani sprzymierzony do gracza - atakuje wszystkie żywe istoty na jakie się natknie.

Ten potwór nie powinien być tworzony jeśli gracz nie ma pewności o tym, że jest w stanie go pokonać, gdyż sieje on niewyobrażalne spustoszenie na całej mapie. Porusza się on bardzo szybko latając na dowolnej wysokości i atakując rzuca wybuchowymi czaszkami. Potrafi zniszczyć każdy materiał poza bedrockiem, jest odporny na większość czynników, jak uduszenie, utonięcie, spalenie, czy obrażenia od kaktusa. Potrafi także się regenerować, a atakując gracza najczęściej goni go dopóki któryś z nich nie zginie, lub gracz nie schowa się do miejsca, w które Wither nie będzie mógł wejść.

Jak walczyć z Witherem? Przeczytasz o tym na osobnej stronie naszego poradnika.