Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Minecraft - poradnik do gry

Minecraft - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Minecraft: Ender Dragon - walka z bossem, porady Minecraft poradnik, porady

Na tej stronie naszego poradnika do Minecrafta znajdziesz informacje o Ender Dragonie. Opis starcia z nim podzieliliśmy na dwie części: przygotowanie oraz samą walkę.

Przygotowanie

Ender Dragon - Minecraft: Ender Dragon - walka z bossem, porady - Minecraft - poradnik do gry
Ender Dragon

Walka ze smokiem szczególnie w pojedynkę może być dla ciebie nie lada wyzwaniem. Na początku przed wejściem do portalu Kresu zadbaj o odpowiednie wyposażenie, gdyż nie będziesz mógł z stamtąd wrócić dopóki nie unicestwisz przeciwnika.

Koniecznie zaopatrz się w kompletną zbroję, najlepiej w dwie żelazne. Miecz nie będzie tutaj dla ciebie podstawową bronią, ale w razie ataku Endermana dobrze jest mieć go przy sobie. Możesz nim zadawać także obrażenia smokowi, lecz mało jest okazji do trafienia go mieczem, tym bardziej bez ryzyka utraty życia. Nie ignoruj także kilofu - nigdy nie wiadomo w jakim miejscu się pojawisz się w The Endzie. Skup się szczególnie na tym, by posiadać łuk zaklęty na najwyższy poziom jaki masz możliwość. Weź zapasowo także drugi egzemplarz. Nie zapomnij o strzałach! Ilość potrzebnych w walce wynosi około 20 przy dobrym celowaniu, lecz dla bezpieczeństwa dobrze zrobisz jeśli weźmiesz ok. 60 lub więcej.

Zostało jeszcze 63% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie