Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Wolf Among Us - sezon 1 - poradnik do gry

The Wolf Among Us - sezon 1 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ważne wybory | Epizod 4 - In Sheep's Clothing | The Wolf Among Us The Wolf Among Us - sezon 1 poradnik, solucja

Ostatnia aktualizacja: 7 sierpnia 2019

The Wolf Among Us oferuje nam wybór, który niesie za sobą jego konsekwencje. W każdym epizodzie znajdziemy ich kilka a gra automatycznie się do nich zaadaptuje. Nie jest powiedziane, że w każdym przypadku będzie to wybór dobry czy zły albo czy będzie miał faktycznie odbicie w dalszym opowiadaniu. Niekiedy będziemy musieli wybrać spośród dwóch opcji, które tak czy inaczej okażą się złe. W zależności który wybierzesz, w dalszych przygodach postacie mogą reagować na Twoje poczynania inaczej. Pod koniec każdego epizodu możemy sprawdzić jak postąpiliśmy oraz porównać je z wyborami innych graczy.

Ważny wybór 1 - Ważne wybory | Epizod 4 - In Sheeps Clothing | The Wolf Among Us - The Wolf Among Us - sezon 1 - poradnik do gry
Ważny wybór 1

Ważny Wybór 1: Pierwszym ważnym wyborem w tym epizodzie jest decyzja czy wyślemy Colin'a na farmę czy pozwolimy mu zostać w naszym mieszkaniu. Brak skutków wyboru w tym epizodzie. Wybór ten znajdziesz w pierwszym rozdziale gry.

Ważny wybór 2 - Ważne wybory | Epizod 4 - In Sheeps Clothing | The Wolf Among Us - The Wolf Among Us - sezon 1 - poradnik do gry
Ważny wybór 2

Ważny wybór 2: Drugim ważnym wyborem jest decyzja czy spróbujemy ściągnąć wstążkę Nerissy. Skutków brak. Wybór ten znajdziesz pod koniec pierwszego rozdziału gry.

Ważny Wybór 3 - Ważne wybory | Epizod 4 - In Sheeps Clothing | The Wolf Among Us - The Wolf Among Us - sezon 1 - poradnik do gry
Ważny Wybór 3

Ważny Wybór 3: Trzeci ważny wybór znajdziesz pod koniec rozdziału drugiego, zaraz po rozmowie ze Beauty i Beast.

1.) Lucky Pawn - Jeżeli wybierzesz Lucky Pawn, tuż po dotarciu na miejsce znajdziesz Toad'a, który próbuje zarobić na swoje zaklęcie sprzedając płaszcz Faith. Możesz mu także w trakcie zaoferować pomoc finansową, którą sam Toad odrzuci. Gra zaoferuje ci także nowe opcje dialogowe z Jack'iem (niestety nie dowiesz się od niego niczego pomocnego). Kawałek magicznego lustra znajdziesz w płaszczu Crane'a, który znajdzie się w rzeźni (Cut Above)

2.) Butcher Shop - Jeżeli wybierzesz Cut Above, po dotarciu na miejsce otrzymasz kilka linii dialogowaych z Johann'em, więcej niż w przypadku Lucky Pawn. Kolejną różnicą będzie także spis wszystkich glamour dla każdego z Fable, która w przypadku Lucky Pawn będzie zmazana. Płaszcz Crane'a znajdziesz w Lucky Pawn, gdzie nie zastaniesz także Mr.Toad'a ani nie będziesz miał możliwości porozmawiać z Jack'iem.

Skutki wyboru trzeciego są identyczne w obu przypadkach. Znajdziesz kawałek magicznego lustra po czym udasz się do Woodlands.

Ważny wybór 4 - Ważne wybory | Epizod 4 - In Sheeps Clothing | The Wolf Among Us - The Wolf Among Us - sezon 1 - poradnik do gry
Ważny wybór 4

Ważny wybór 4: Czwartym ważnym wyborem jest decyzja o wysłaniu Mr.Toad'a wraz z juniorem na farmę. Wybór ten znajdziesz w piątym rozdziale. Skutków brak.

Ważny wybór 5 - Ważne wybory | Epizod 4 - In Sheeps Clothing | The Wolf Among Us - The Wolf Among Us - sezon 1 - poradnik do gry
Ważny wybór 5

Ważny wybór 5: Piątym a zarazem ostatnim ważnym wyborem w tym epizodzie będzie decyzja w jaki sposób odniesiesz się do Crooked Man'a. Możesz mu zagrozić bądź też grzecznie porozmawiać. Wybór znajdziesz w ostatnim rozdziale gry. Skuktów w tym epizodzie brak.