Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Cube World - poradnik do gry

SPIS TREŚCI
Cube World - poradnik do gry

Cube World - poradnik do gry

Przygotowany przez nas poradnik do gry Cube World zawiera dokładny opis wszystkich, najbardziej istotnych elementów gry. Znajdziesz tutaj opisy klas postaci, umiejętności oraz craftingu. Dzięki temu dowiesz się jak rozwijać swojego bohatera i wprowadzić go w ten magiczny świat.

Jeśli jesteś początkującym graczem nasz poradnik na pewno bardzo Ci się przyda. Opisaliśmy dokładnie sposób tworzenia postaci, dobór klasy oraz porady na start. Poza tym, w naszym poradniku, znajdziesz również opis Chowańców. To magiczne stworzenia, które możesz oswoić. Mogą one być twoimi przyjaciółmi bądź sojusznikami w walce.

Dla wojowników, którzy polubili system w walki w Cube World, stworzyliśmy strony o bossach i typach przeciwników. Dzięki nim będziesz mógł ocenić swoje szanse, w starciu z danym przeciwnikiem, oraz dowiedzieć się jak z nim walczyć.

Jednak Cube World to nie tylko walka, dla graczy uwielbiających tworzenie przedmiotów powstały strony o surowcach i craftingu. Dzięki nim dowiesz się co możesz stworzyć oraz w jaki sposób. To może ułatwić Ci znacznie początkowe godziny gry.

W naszym poradniku znajdziesz również dział FAQ, w który pojawią się odpowiedzi na pytania graczy. Oprócz tego zajęliśmy się również tematem cheatów oraz modów.

Czym jest Cube World?

Cube World to sandbox, w którym znajdziesz wiele misji, przeciwników, surowców, bossów i dużo innych rzeczy, które powinny się znaleźć w takiej produkcji - Cube World - poradnik do gry

Cube World to sandbox, w którym znajdziesz wiele misji, przeciwników, surowców, bossów i dużo innych rzeczy, które powinny się znaleźć w takiej produkcji. Gra ta to wielka piaskownica, która stara się nie ograniczać gracza w żaden możliwy sposób.

Cube World złożony jest z terenów zielonych, lochów, zamków i rozległych podziemi, w których znajdziesz postaci niezależne i potwory.

Dodatkowo wraz z postępami w zabawie, bohater zdobywa punkty doświadczenia, które następnie trzeba przeznaczyć na jego rozwój - Cube World - poradnik do gry

Dodatkowo wraz z postępami w zabawie, bohater zdobywa punkty doświadczenia, które następnie trzeba przeznaczyć na jego rozwój.

Czy w grze są misje?

W Cube World natrafisz na misje główne i poboczne - Cube World - poradnik do gry

W Cube World natrafisz na misje główne i poboczne. Za ich wykonanie zdobędziesz punkty doświadczenia, bronie, surowce bądź zbroje.

Czy gra ma fabułę?

Nie. Mimo tego, że w Cube World natrafisz na misje, w grze nie znajdziesz warstwy fabularnej, która powadziłaby Cię od początku rozgrywki, do końca.

Czy świat w Cube World jest nieskończony?

Tak, świat Cube World jest nieskończony - Cube World - poradnik do gry

Tak, świat Cube World jest nieskończony. Twórcy zapewniają, że świat gry jest generowany na bieżąco, przez co nigdy nie może się skończyć.

Czy gra ma koniec?

Cube World nie jest grą, która posiada zakończenie. Możesz stale rozwijać swoją postać, eksplorować nowe tereny oraz walczyć z coraz to silniejszymi przeciwnikami.

Czy w Cube World mogę grać ze znajomymi?

Oczywiście, że tak. Cube World to gra, w którą najprzyjemniej jest grać z przyjaciółmi. Dzięki temu będziecie mogli się wspierać oraz zwiedzać większe tereny dostępne w grze.

Czy mogę grać w Cube World samotnie?

Tak. Twórcy nie wymuszają trybu kooperacji, chociaż jest on zalecany. Samemu będzie Ci po prostu trudniej, ale z naszymi poradami na pewno, każdy da sobie radę.

Ile czasu zajmuje przejście gry Cube World?

Jako, że Cube World nie ma określonej fabuły ani zadań nie możemy podać ilości czasu jaki zajmuje ta gra. Jest to zależne od twoich preferencji i tego ile będziesz chciał jej poświęcić.

Czy Cube World to gra dla dzieci?

Cube World to gra, która nie posiada ograniczenia wiekowego. Jest, więc idealna dla każdego gracza.

Wymagania sprzętowe

Minimalne wymagania sprzętowe

System operacyjny: Windows 8.1/10 (64-bitowy)

Procesor: AMD FX 6300 3.8 GHz, Ryzen 3 - 1200 / Intel Core i5 2400 3.1 GHz

Pamięć RAM: 2 GB

Karta graficzna: AMD Radeon R9 285 / NVIDIA GeForce GTX 660

Miejsce na dysku: 500 MB dostępnej przestrzeni

Informacje o Cube World - poradnik do gry

Autor : Marcin Xanas Baran

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 45, ilustracje: 43 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Cube World - poradnik do gry