Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Lost Planet 2 - poradnik do gry

Lost Planet 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Lost Planet 2 - poradnik do gry

Żar tropików z mechami. Poradnik do gry Lost Planet 2 to opis przejścia wszystkich dostępnych w grze epizodów. W tekście poza standardową solucją każdego z poziomów, umieszczono kilka wskazówek odnośnie sposobu prowadzenia rozgrywki szczególnie w przypadku walk z bossami.

Poradnik do bardzo efektowej gry Lost Planet 2 zawiera kompletny opis przejścia wszystkich dostępnych w grze epizodów stanowiących główną fabułę gry - Lost Planet 2 - poradnik do gry

Poradnik do bardzo efektowej gry Lost Planet 2 zawiera kompletny opis przejścia wszystkich dostępnych w grze epizodów stanowiących główną fabułę gry. Prócz standardowej solucji poszczególnych poziomów znajdziesz tutaj kilka wskazówek odnośnie sposobu prowadzenia rozgrywki szczególnie w przypadku walk z bossami.

Warto zaznaczyć, iż gra znaczną wagę przypisuje do trybu współpracy z przyjaciółmi, dlatego też granie w pojedynkę może niekiedy przysporzyć trudności wiążącej się z nieco gorszymi rezultatami w poszczególnych rozdziałach spowodowanymi brakiem wykonania wszystkich celów misji.

Oznaczenia kolorów w poradniku:

Brązowy kolor informuje o przeciwnikach.

Kolorem pomarańczowym zostały oznaczone miejsca aktywacji wszelkich terminali czy generatorów.

Zielony kolor oznacza miejsce znalezienia przydatnej broni, PW lub pancerza.

Artur "Arxel" Justyński (www.gry-online.pl)

Garść porad

  • Najważniejszym aspektem w grze jest energia termalna (EN-T), która to stanowi źródło Twojej energii życiowej. Warto zawsze mieć na uwadze jej poziom i starać się utrzymać jak największą ilość energii. Prócz możliwości regeneracyjnych życie EN-T stanowi również źródło wielu innych wspomagaczy podczas gry - przede wszystkim możesz nią strzelać, przekazując ją na przykład pozostałym graczom lub użyć jej do otwarcia skrzyni czy kontenera. Będąc w mechu jesteś w stanie dłużej utrzymywać się w powietrzu czy przez dłuższy czas używać dopalacza. W grze znajdziesz wiele źródeł energii termalnej - począwszy od ciał zabitych przeciwników, skończywszy na generatorach EN-T, które to pozwolą Ci podładować się po prostu stojąc obok nich.
  • Przydatnym elementem i generalnie dość często narzucanym w celach misji są terminale, które po aktywacji zwiększają rezerwy oraz aktualizują mini-mapę. Jeśli wszystkie jednostki stracą cała energie termalną i rezerwy również zostanie wyzerowane, gra rozdział kończy się niepowodzeniem.
  • Podczas samej walki bardzo ważne są uniki - pozwolą Ci uchylić się od niemalże każdego ataku ze strony wroga. Ćwicz je nieustannie, aż do perfekcji opanujesz moment, w którym powinieneś zrobić unik przy konkretnym typie przeciwnika.
  • W grze znajdziesz kilka rodzajów broni - zarówno tej przeznaczonej dla człowieka jak i również specjalne dla PW. Ważny jest fakt, iż broń ciężką, przygotowaną dla mechów jesteś w stanie samemu podnieść i z niej strzelać. Niestety kiedy będziesz chciał przełączyć się na inną broń, ta zostanie rzucona na ziemie. Ponadto, istnieje możliwość wyciągania tejże broni z mechów jak i również podmiana na inną, przez co możesz stworzyć sobie mecha z zestawem ulubionych broni (z poszczególnymi wyjątkami) .
  • Twoim głównym przeciwnikiem są Akridy, które posiadają swoje słabe punkty w postaci świecących na pomarańczowo rdzeni, bardzo łatwych do zauważenia. Kluczowym elementem w walce z tymi stworami jest przeważnie zniszczenie wspomnianych rdzeni.
  • W przypadku walki z wrogim PW sprawdza się zasada "równy z równym" - postaraj się zawsze mechy atakować przy pomocy PW. Jeśli nie ma żadnego w pobliżu poszukaj chociażby broni PW lub w ostateczności użyj wyrzutni czy granatów.

Informacje o Lost Planet 2 - poradnik do gry

Autor : Artur Arxel Justyński

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 65, ilustracje: 321 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Lost Planet 2 - poradnik do gry