Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Filmy i seriale 16 września 2022, 16:15

Breaking Bad to prequel The Walking Dead. Najdziwniejsze teorie spiskowe związane z filmami

Filmy i seriale zwykle są dość oczywiste i zrozumiałe w swoim przekazie. Niektórzy jednak doszukują się w nich czegoś bardziej niezwykłego i celowo ukrytego! Stąd biorą się najdziwniejsze teorie spiskowe o znanych dziełach kina i telewizji.

Breaking Bad to prequel The Walking Dead

Breaking Bad, Vince Gilligan, AMC 2008 - Najdziwniejsze teorie spiskowe związane z filmami i serialami - dokument - 2022-09-16
Breaking Bad, Vince Gilligan, AMC 2008
  1. Film/serial: Breaking Bad / The Walking Dead
  2. Twórca: Vince Gilligan / Frank Darabont
  3. Lata nadawania: 2008–2013 / 2010–2022
  4. Gdzie obejrzeć: Netflix, Chili / Disney+, Netflix, HBO Max, Canal+

Świetny serial Breaking Bad doczekał się już kolejnego dzieła rozgrywającego się w tym samym uniwersum. Mowa oczywiście o Better Call Saul, które niedawno miało swój finał i nie dość, że pozostawiło swoich fanów mocno wzruszonych, to jeszcze subtelnymi nawiązaniami przypomniało o swoich korzeniach w Breaking Bad. I podczas gdy twórcy serialu rozpatrują opcje kolejnej produkcji w świecie Waltera White’a, Jessego Pinkmana i Saula Goodmana, fani od mniej więcej 2016 roku rozpatrują teorię, że taka produkcja już od dawna istnieje – jest nią inny tasiemiec stacji AMC – The Walking Dead.

Zostało jeszcze 52% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie

Dariusz Matusiak

Dariusz Matusiak

Autor tekstów. Absolwent Wydziału Nauk Społecznych i Dziennikarstwa. Gracz od czasów świetności Amigi. Pisanie o grach rozpoczął w 2013 roku od swojego bloga na gameplay.pl, skąd szybko trafił do działu recenzji i publicystki GOL-a. Czasem pisze też o filmach i technologii. Od zawsze fan wyścigów, realistycznych symulatorów i strzelanin militarnych oraz gier z wciągającą fabułą lub wyjątkowym stylem artystycznym. W wolnych chwilach uczy latać w symulatorach nowoczesnych myśliwców bojowych na prowadzonej przez siebie stronie Szkoła Latania. Poza tym wielki miłośnik urządzania swojego stanowiska w stylu „minimal desk setup”, sprzętowych nowinek i kotów.

więcej