Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Filmy i seriale 13 listopada 2021, 09:30

autor: Marek Jura

Niedawno wieczny student, teraz jeszcze wieczniejszy fan RPG. Próbuje być Kingiem, ale nie potrafi.

15 najsilniejszych postaci z Dragon Balla

Twórcy Dragon Balla przekonywali, że porównywanie mocy poszczególnych postaci nie ma większego sensu, bo o zwycięstwie w takim samym stopniu jak siła czy poziom bojowy decyduje doświadczenie, zastosowanie konkretnej techniki czy szczęście. Ale co z tego!

13. Baby

  1. Rasa: Tsuful
  2. Debiut w anime: Dragon Ball GT
  3. Szacunkowa siła: 540 000

Ostatni ocalały Tsufulianin, odtworzony z DNA swojej rasy przez Doktora Myu w Dragon Ball GT, nie dysponuje niemal żadną mocą bazową. Siłę zdobywa, opanowując ciała i umysły kolejnych napotkanych przez siebie istot. W przeciwieństwie do Buu nie jest w stanie zwielokrotnić mocy zniewolonych wojowników, nie dysponuje też znajomością tak potężnych technik jak on.

Mimo to sprawia Wojownikom Z olbrzymie trudności. Kiedy pochłania ciało Vegety i uczy się jego kontroli, stanowi zagrożenie nawet dla Goku na poziomie SSJ4. Aby główny bohater był w stanie go pokonać, konieczne okazuje się skłonienie go do przemiany w Golden Ozaru (czyli wielką supersaiyańską małpę) i odcięcie ogona, dzięki czemu Tsufulianin musi opuścić ciało zmniejszonego Vegety. Wówczas już bez problemu ulega on mocy Goku, który za pomocą potężnej kamehamehy wystrzela go w kierunku Słońca, gdzie Baby ostatecznie ginie.

Zostało jeszcze 41% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie
TWOIM ZDANIEM

Którego bohatera Dragon Balla wolisz?

54,9%
Son Goku
45,1%
Vegetę
Zobacz inne ankiety