Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Filmy i seriale 13 listopada 2021, 09:30

autor: Marek Jura

Niedawno wieczny student, teraz jeszcze wieczniejszy fan RPG. Próbuje być Kingiem, ale nie potrafi.

15 najsilniejszych postaci z Dragon Balla

Twórcy Dragon Balla przekonywali, że porównywanie mocy poszczególnych postaci nie ma większego sensu, bo o zwycięstwie w takim samym stopniu jak siła czy poziom bojowy decyduje doświadczenie, zastosowanie konkretnej techniki czy szczęście. Ale co z tego!

6. Omega Shenron (Liszynron)

  1. Rasa: Smok
  2. Debiut w anime: Dragon Ball GT
  3. Szacunkowa siła: 1 450 000

Ostatni przeciwnik z Dragon Ball GT i – jak się wówczas wydawało – samej franczyzy. Do dziś mam ciarki, kiedy myślę o małym Goku gromadzącym energię z całego Wszechświata, by spróbować broni ostatniej szansy – Genki Damy. Wchłonąwszy energię ze wszystkim kul, Omega Shenron stał się tak potężny, że problemy mieli z nim nawet scaleni Goku i Vegeta w formie SSJ4. A kiedy czas scalenia minął, stało się jasne, że żaden z nich w pojedynkę nie będzie już w stanie przeciwstawić się ostatniemu złemu smokowi.

Kiedy Vegeta wraz z Trunksem, Gotenem i Gohanem toczy swoją ostatnią beznadziejną walkę, uważany już za martwego Goku zbiera w sobie reszki sił i prosi o wsparcie mieszkańców Ziemi. To pomaga mu przeżyć, jednak wciąż jest energią niewystarczającą do ostatecznego triumfu. Goku udaje się pokonać ostatniego złego smoka dopiero dzięki wsparciu życzliwych istot z całego wszechświata. Omega Shenron nawet po wchłonięciu wszystkich pozostałych kul nie jest w stanie oprzeć się potędze Genki Damy.

Zostało jeszcze 53% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie
TWOIM ZDANIEM

Którego bohatera Dragon Balla wolisz?

54,9%
Son Goku
45,1%
Vegetę
Zobacz inne ankiety