Polecamy Recenzje Przed premierą Publicystyka Warto zagrać
Kompendia 3 kwietnia 2020, 11:28

autor: Aquma

Wszystko o Wasteland 3 - data premiery, gameplay, wymagania sprzętowe

Niniejsze kompendium zbiera najważniejsze i najciekawsze informacje oraz materiały na temat gry Wasteland 3. Standardowo będzie ono na bieżąco aktualizowane zarówno przed, jak i po premierze tytułu.

Fabuła

W Wasteland 3 przenosimy się do mroźnych terenów postapokaliptycznego stanu Kolorado. Zaczynając przygodę, wcielimy się w jedynego ocalałego członka Oddziału Listopad Pustynnych Strażników. Na zupełnie nowym terytorium – pełnym zarówno ciekawych sekretów i zaginionych technologii, jak i groźnych frakcji i niebezpiecznych psychopatów – nikt nie słyszał o Pustynnych Strażnikach wywodzących się z sąsiedniej Arizony. W związku z powyższym musimy zbudować reputację reprezentowanej przez protagonistę organizacji od zera, wpływając swoimi czynami na świat przedstawiony. Standardowo będziemy zmuszani do podejmowania moralnych decyzji różnego kalibru.

W grze mniej lub bardziej istotną rolę odegra człowiek zwany, jak sam się przedstawia, Patriarchą, twierdzący, że jest właścicielem stanu Kolorado. W nagraniu udostępnionym przez deweloperów zwraca się on do Pustynnych Strażników z „prośbą” o pomoc w rozwiązaniu problemów ze swoim potomstwem. Propozycja należy do tych nie do odrzucenia, gdyż tajemniczy mężczyzna twierdzi, że posiada bron ze Starego Świata (w domyśle: Ziemi sprzed nuklearnej apokalipsy), w dodatku znacznie groźniejszą od bomb atomowych. W radiowej wiadomości Patriarcha utrzymywał, że jeśli Pustyni Strażnicy rozwiążą jego rodzinne kłopoty, czeka na nich nowy dom w Kolorado i przynajmniej część stanowego terytorium, zaś w przeciwnym wypadku jego potencjalni następcy nie zawahają się użyć śmiercionośnej technologii w walce o sukcesję po jego śmierci.

Zostało jeszcze 39% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie
Wasteland 3

Wasteland 3