Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Android iOS

Moshi Monsters WWW

Moshi Monsters to darmowa (free-to-play) gra społecznościowa adresowana do najmłodszych. Gracz adoptuje wirtualnego stworka, o którego musi się troszczyć. Deweloperzy z brytyjskiego studia Mind Candy zadbali o atrakcyjną, kreskówkową oprawę graficzną, edukacyjne walory zabawy oraz rozbudowane narzędzia kontroli rodzicielskiej.

Symulacje, casual, dla dzieci.

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Moshi Monsters | WWW

1kwietnia2010

WWW
Okładka Moshi Monsters (WWW)
Moshi Monsters

Moshi Monsters to dzieło specjalizującego się w grach dla dzieci, brytyjskiego studia Mind Candy. W założeniach deweloperów produkcja łączyć ma zalety gier społecznościowych, logicznych i edukacyjnych.

Akcja gry osadzona została w fantastycznym świecie zamieszkałym przez dziwaczne stworki. Gracz rozpoczyna zabawę od „zaadoptowania” jednego z tytułowych Moshi Monsters. Występują one w kilku rodzajach, a na dodatek każdemu z nich można nadać indywidualne cechy wyglądu. Zabawa polega na troszczeniu się o podopiecznego – karmieniu, bawieniu się, a także dekorowaniu jego lokum.

Podstawą rozgrywki są mini-gierki pozwalające rozwijać umiejętność logicznego myślenia, spostrzegawczość, zasób słownictwa, a także zdolności manualne dziecka. Każdego dnia zaadoptowany stworek stawia przed graczem nowe wyzwania, w których nagrodę stanowią magiczne kryształy – Rox. Pełnią one w grze rolę wirtualnej waluty, za którą kupić można m.in. żywność i zabawki dla Moshi.

Ważnym elementem Moshi Monsters są wbudowane funkcje społecznościowe, w tym m.in. kanał chat oraz tablica wiadomości. Pozwalają one poznawać i komunikować się z innymi uczestnikami zabawy. Nad bezpieczeństwem młodych graczy czuwa rozbudowany system moderacji i kontroli rodzicielskiej.

Oprawa wizualna gry utrzymana jest w jaskrawo kolorowej, kreskówkowej grafice 2D. Twórcy gry pokusili się również o wiele humorystycznych animacji przedstawiających m.in. reakcje tytułowych stworków na działania podejmowane przez graczy.

Gra dystrybuowana jest na zasadzie free-to-play. Oznacza to, że w Moshi Monsters można grać za darmo. Niektóre opcje, przedmioty i lokacje dostępne są jednak wyłącznie dla graczy opłacających abonament.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Moshi Monsters

Wymagania wiekowe Moshi Monsters

Gra jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz