Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 27 września 2012, 09:44

autor: sathorn

Wyprzedaż w sklepie Google Play. Aplikacje i gry za ćwierć dolara

Z okazji przekroczenia liczby 25 miliardów pobrań firma Google zorganizowała wyprzedaż na swojej platformie dystrybucji cyfrowej dla urządzeń mobilnych. Przez kilka najbliższych dni będziemy mogli zakupić wybrane aplikacje z co najmniej 75% upustem.

Firma Google po raz kolejny organizuje wielkie przeceny aplikacji w sklepie Google Play, przeznaczonym do zakupu produktów na sprzęty z systemem operacyjnym Android. Tym razem wyprzedaż odbywa się pod hasłem „Wszystko za ćwierć dolara”.

Wyprzedaż w sklepie Google Play. Aplikacje i gry za ćwierć dolara - ilustracja #1

Akcję zorganizowano z okazji przekroczenia liczby 25 miliardów pobrań. Szefostwo Google ma powody do radości, a użytkownicy tylko na tym korzystają i kupują niezwykle tanie aplikacje. Wszystkie dostępne dziś są przecenione o ponad 75% i kosztują ćwierć dolara (0,80 zł).

Najciekawsze oferty:

  • Angry Birds Space Premium – Wersja pozbawiona reklam.
  • Granny Smith – Starsza pani w pogoni za złodziejem jabłek wykonuje niemożliwe akrobacje i przebija się przez ściany.
  • Asphalt 7: Heat – Kolejna odsłona znanej na telefonach komórkowych serii wyścigów.
  • Symphony of Eternity – Rzecz dla osób mających dużo wolnego czasu - rozbudowany jRPG na telefon.
  • OfficeSuite Pro 6 + (PDF & HD) – Dobry program biurowy to podstawa. Jeżeli macie, albo nawet planujecie kupno tabletu, to zainwestujcie w tę aplikację.

Lista przecenianych aplikacji zmieniać się będzie codziennie, warto zatem w najbliższym czasie odwiedzać sklep Google Play, aby nie przegapić okazji.