Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 1 października 2018, 16:30

Ogłaszamy wyniki konkursu ASUS ROG na PGA - sprawdź czy wygrałeś!

Przedstawiamy wyniki konkursu przygotowanego wspólnie z ASUS w którym główną nagrodą był królewski wyjazd na PGA 2018!

 

Ogłaszamy wyniki konkursu ASUS ROG na PGA - sprawdź czy wygrałeś! - ilustracja #1

Poznań Game Arena, czyli największy event gamingowy w Polsce jest już tuż za rogiem, dlatego najwyższy czas na wyłonienie zwycięzców w naszym konkursie przygotowanym wspólnie z ASUS Polska.

Podsumowanie

Zadaniem konkursowym było stworzenie tekstu w dowolnej stylistyce literackiej, który miał odpowiedzieć na pytanie: jakie jest moje najlepsze skojarzenie z Republic of Gamers.

Nagrodą dla autorów trzech najlepszych prac są królewskie wyjazdy na Poznań Game Arena 2018. W skład każdego z nich wchodzą: wejściówki VIP, nocleg w czterogwiazdkowym hotelu, zwrot kosztów dojazdu, ekskluzywna kolacja z organizatorami oraz gadżety od ASUS Polska.

Liczba nadesłanych prac, ich forma, a niekiedy treść bardzo mile zaskoczyły nasze jury. Wysyłaliście nam wiersze, fraszki oraz wspomnienia związane z Waszym pierwszym sprzętem ROG.

Wyniki

Nie przedłużając, zwycięzcami konkursu zostali:

MistrzQ

Rokuszator

Kardyl

Skontaktujemy się ze zwycięzcami drogą mailową. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymają od nas maila ze specjalnym hasłem upoważniającym do odbioru gadżetów na stoisku ASUS Polska podczas trwania targów PGA.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!