Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 14 sierpnia 2018, 09:16

autor: Adrian Werner

Insurgency - taktyczny FPS za darmo na Steamie

Do jutrzejszego wieczora na Steamie można za darmo zdobyć pełną wersję nastawionej na rozgrywki sieciowe taktycznej strzelanki Insurgency.

Gra stanowi komercyjną kontynuację darmowego moda z 2007 roku. - Insurgency - taktyczny FPS za darmo na Steamie - wiadomość - 2018-08-14
Gra stanowi komercyjną kontynuację darmowego moda z 2007 roku.
INSURGENCY W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: New World Interactive
  2. Wydawca: New World Interactive
  3. Gatunek: FPS
  4. Platformy: PC
  5. Data premiery na PC: 22 stycznia 2014 r.

Przyzwyczailiśmy się już do promocji w serwisach dystrybucji cyfrowej, pozwalających za darmo wejść w posiadanie pełnych wersji gier. Najnowsza okazja tego typu pojawiła się na Steamie i objęła Insurgency, czyli taktyczną strzelankę studia New World Interactive.

Tradycyjnie przypominamy, że jeśli dodacie teraz Insurgency do swojej biblioteki gier na Steamie, to produkcja pozostanie tam już na zawsze, nawet gdy promocja dobiegnie końca. Zainteresowanym radzimy się pospieszyć, gdyż oferta jest ograniczona czasowo i pozostanie ważna tylko do jutrzejszego wieczora.

Gra ukazała się w 2014 roku i nastawiona jest na zabawę multiplayer, oferując zarówno potyczki PvP przeciwko innym graczom, jak i rozgrywki kooperacyjne. Pomimo czterech lat na karku, Insurgency wciąż cieszy się sporą popularnością. Według danych serwisu Steam Charts w lipcu w produkcję bawiło się średnio 2-3 tysiące osób jednocześnie.

Obecna promocja na Steamie doprowadziła do eksplozji popularności gry. Wczoraj wieczorem w tytuł grało równocześnie 121 tys. osób, co jest rekordem w przypadku tego projektu. Większość z tych graczy zapewne szybko porzuci Insurgency, ale darmowa oferta i tak powinna na dłuższy czas zwiększyć liczebność społeczności.

Wzmocnienie pozycji gry nie jest jedynym celem promocji. Autorzy chcą również zwiększyć zainteresowanie nadchodzącą kontynuacją w postaci Insurgency: Sandstorm, która trafi na pecety 18 września tego roku.

  1. Insurgency za darmo na Steamie
  2. Oficjalna strona gry
Insurgency - taktyczny FPS za darmo na Steamie - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Insurgency

Insurgency