Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 12 lipca 2018, 14:05

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Weź udział w kolejnym turnieju For Honor!

Po dużym sukcesie pierwszych zawodów zapraszamy Was do udziału w kolejnych. Tym razem z pełnym komentarzem i streamem od ćwierćfinałów.

Weź udział w kolejnym turnieju For Honor! - ilustracja #1

Ostatni turniej For Honor cieszył się wśród was bardzo dużym zainteresowaniem, więc nie mogliśmy nie wrócić do brutalnej i efektownej gry Ubisoftu. Tym razem już ze streamem i pełnym komentarzem od ćwierćfinałów. Wasze pojedynki komentować będzie Paweł „Cruiser” Klimesz. Gramy, tak jak ostatnio, w trybie 1v1 na platformie PC, a każdy mecz rozgrywany będzie do jednej wygranej. Wyjątek stanowią półfinały i finał, które będą rozgrywane do dwóch wygranych. Najlepszy wojownik spośród 64 graczy wygra myszkę Rival 500 od firmy SteelSeries.

Zapisy do zawodów prowadzone są przez serwis Toornament na głównej stronie zawodów. Tam też znajduje się dokładny opis zasad oraz regulamin.

Brakuje ci zawodnika do drużyny? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.

Główną stronę turnieju i formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj.

Zasady i terminy

Weź udział w kolejnym turnieju For Honor! - ilustracja #2

Reguły turnieju

1. Turniej rozgrywany będzie w trybie 1v1 na platformie PC.

2. Maksymalna liczba uczestników wynosi 64 graczy.

3. Każdy członek drużyny powinien posiadać konto na platformie Toornament.

4. Uczestnicy zostaną wybrani według kolejności zgłoszeń 18 lipca do godz. 22:00.

5. Zaakceptowani uczestnicy mają obowiązek potwierdzić swój udział 19 lipca od godz. 7:00 do 16:00 poprzez użycie opcji Check-in na platformie Toornament (instrukcja na dole strony).

6. Turniej startuje o godz. 18:00, a uczestnicy mają obowiązek pojawienia się na Discordzie o godz. 17:30.

7. Uczestnicy rozgrywek mają obowiązek zaraportowania wyników spotkań poprzez platformę Toornament.

Najważniejsze terminy

  • Początek rejestracji: 12 lipca
  • Koniec rejestracji: 18 lipca 19:00
  • Ogłoszenie uczestników: 18 lipca 22:00
  • Etap Check-in: 19 lipca od 7:00 do 17:00
  • Start wydarzenia: 19 lipca, godz. 18:00 (obowiązkowe zgłoszenie na Discordzie do godz. 17:30)

Rejestracja w serwisie Toornament

Serwis Toornament wymaga założenia własnego konta i nie jest na razie dostępny w naszym ojczystym języku, dlatego przygotowaliśmy dla was prostą instrukcję jego obsługi.

Krok 1

Weź udział w kolejnym turnieju For Honor! - ilustracja #3

W celu wzięcia udziału w wydarzeniu należy się do niego zapisać przez platformę Toornament. Na początku udaj się na stronę www.toornament.com, a następnie wybierz przycisk “Sign up” w prawym górnym rogu ekranu.

Krok 2

Musisz teraz założyć swoje prywatne konto Toornament, wypełniając widoczny poniżej formularz.

Weź udział w kolejnym turnieju For Honor! - ilustracja #4

1. Login.

2. Adres e-mail

3. Hasło

4. Kraj pochodzenia

Po wypełnieniu wszystkich pól zaznacz ostatnią z trzech kratek i kliknij przycisk “Sign up”.

Krok 3

Weź udział w kolejnym turnieju For Honor! - ilustracja #5

Po udanej rejestracji zaloguj się klikając przycisk “Log in” w prawym górnym rogu głównej strony serwisu. Możesz teraz przejść do strony wydarzenia, a następnie wypełnić i wysłać zgłoszenie.

Weź udział w kolejnym turnieju For Honor! - ilustracja #6

Na początku kliknij przycisk “Register to the tournament”, a wyświetli ci się formularz zgłoszeniowy. Wypełnij dokładnie wszystkie wymagane pola, a następnie zaznacz pole w lewym dolnym rogu i kliknij przycisk “Submit your registration”.

Raportowanie wyników

Weź udział w kolejnym turnieju For Honor! - ilustracja #7

Platforma Toornament pozwala na raportowanie wyników meczów przez samych graczy. Aby to zrobić, należy zalogować się w serwisie, a następnie wybrać zakładkę „MY MATCHES” (1). Pojawi się wtedy lista wszystkich meczów, do których jesteśmy zapisani. Wystarczy kliknąć na jeden z nich, aby go wybrać (2).

Weź udział w kolejnym turnieju For Honor! - ilustracja #8

Na ekranie meczu znajdziemy kilka istotnych informacji oraz pól do wypełnienia. Na samej górze znajdują się ksywki graczy lub nazwy zespołów (1). Ich położenie (z prawej lub lewej strony) odpowiada punktacji poniżej, którą należy uzupełnić raportując wynik starcia (2). Oprócz wpisania punktacji należy również zaznaczyć kto wygrał (Win) i kto przegrał (Loss) mecz lub wybrać remis. W przypadku pojedynków BO3 lub BO5 w polu „Notes” należy podać wyniki każdej pojedynczej mapy (3).

Niżej znajduje się przycisk „+Add” (4). Wciśnięcie go spowoduje pojawienie się pola służącego do przesłania screena z wynikami (5). Jeżeli mecz wymaga kilku screenów, wystarczy kilkukrotnie użyć przycisku „Add”. Po uzupełnieniu wszystkich pól i dodaniu screena wciskamy przycisk „Report” (6).