Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 17 czerwca 2018, 13:42

Humorystyczne Cuisine Royale za darmo na Steamie

Studio Darkflow Software udostępniło bezpłatnie swoją nową produkcję, czyli znajdujące się we wczesnym dostępie battle royale o tytule Cuisine Royale. Grę można dodać do swojej biblioteki za darmo do 25 czerwca.

Szał związany z zakończonymi niedawno targami E3 to nie powód, by odmówić sobie wzbogacenia biblioteki gier o kolejny darmowy tytuł. Studio Darkflow Software, twórcy sieciowej drugowojennej strzelanki Enlisted, udostępnili bezpłatnie swoje kolejne dzieło – Cuisine Royale. Ta humorystyczna wariacja na temat szalenie popularnego ostatnimi czasy gatunku battle royale na razie znajduje się w fazie wczesnego dostępu i o ile normalnie trzeba będzie za nią zapłacić, tak teraz – aż do 25 czerwca – można ją dodać do swojej biblioteki na Steamie za darmo.

  1. Gra Cuisine Royale w serwisie Steam
Zabić kogoś patelnią w PlayerUnknown’s Battlegrounds nie jest łatwo. W Cuisine Royale będziecie mieli ku temu zdecydowanie więcej okazji. - Humorystyczne Cuisine Royale za darmo na Steamie - wiadomość - 2018-06-17
Zabić kogoś patelnią w PlayerUnknown’s Battlegrounds nie jest łatwo. W Cuisine Royale będziecie mieli ku temu zdecydowanie więcej okazji.
Humorystyczne Cuisine Royale za darmo na Steamie - ilustracja #2

Co ciekawe, Cuisine Royale zaczynało swoją karierę jako prześmiewcze wydarzenie w grze Enlisted. Twórcy stworzyli je w ramach żartu na tegoroczne Prima Aprilis, jednak wielu osobom cała idea bardzo się spodobała… toteż deweloperzy postanowili przerobić ją na osobną produkcję, która wczoraj zadebiutowała w fazie wczesnego dostępu.

Czym w ogóle jest Cuisine Royale? W podstawowych założeniach to klasyczne battle royale, w którym gracze (maksymalnie 30 na rozgrywkę) zmagają się ze sobą na nieustannie zmniejszającej się mapie aż do momentu, w którym przy życiu pozostanie tylko jeden z nich. Darkflow Software dodaje do tej formuły sporo humoru, związanego przede wszystkim z dostępnym ekwipunkiem – zamiast kamizelek kuloodpornych i hełmów uczestnicy przywdziewają więc na głowy gustowne garnki i durszlaki, korzystają z woków w miejsce tradycyjnego pancerza, a sporą część arsenału stanowią patelnie i noże kuchenne. Do tego wszystkiego dochodzą ciekawe bonusy – znalezione na polu bitwy okulary zwiększają celność, a zapalone cygaro w ustach zamienia naszego awatara w prawdziwego twardziela. Do tego twórcy chwalą się najuczciwszym systemem lootboksów, w którym każda skrzynka jest darmowa, a jej zawartość – odpowiednio oznakowana, oraz szykowną bielizną dla postaci. Jeśli jesteście zaintrygowani tymi obietnicami, lepszej okazji do sprawdzenia Cuisine Royale za darmo nie będzie.

  1. Oficjalna strona internetowa studia Darkflow Software
Humorystyczne Cuisine Royale za darmo na Steamie - ilustracja #3

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Cuisine Royale

Cuisine Royale