Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 12 maja 2018, 10:43

Premiera Pro Cycling Manager 2018 pod koniec czerwca

Pro Cycling Manager 2018 oferuje ponad 200 różnych wyścigów w różnych zakątkach globu.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

W Pro Cycling Manager 2018 poprowadzisz swój zespół kolarski przez ponad 200 największych wyścigów i 500 etapów na całym świecie. La Vuelta, legendarny Tour de France czy niderlandzkie klasyki - w każdym z tych wyścigów będziesz mogł sprawdzić siebie i swój zespół.

Premiera Pro Cycling Manager 2018 pod koniec czerwca - ilustracja #1

Nie będzie to łatwa droga. Na twoich barkach będzie spoczywała odpowiedzialność za cały zespół. Podpisywanie kontraktów, zatrudnianie zarówno kolarzy jak i obsługi, zdobywanie sponsorów, ustawianie kalendarza startów, treningi i dużo więcej. Każdy z tych aspektów może przybliżyć twój zespół do zwycięstwa, jak i zniweczyć cały trud włożony w przygotowania do sezonu.

Kolarstwo to przede wszystkim sport drużynowy, dlatego odpowiednie zarządzanie zespołem i ego zawodników będzie kluczowe. Postawisz na gwiazdy czy raczej zastosujesz taktykę moneyball?

Pro Cycling Manager 2018 oferuje ponad 200 różnych wyścigów w różnych zakątkach globu. Twój zespół będzie mógł uczestniczyć tylko w części z nich w ciągu jednego sezonu, dlatego dobór odpowiedniego kalendarza startów będzie miał ogromny wpływ na twoje sukcesy. Podczas wyścigów będziesz zmuszony do zmieniania taktyki na bieżąco, by poprowadzić swoich zawodników do zdobycia żołtej koszulki lidera.

Udowodnij wszystkim kto jest najlepszym kolarskim managerem na świecie!

Nowościami w Pro Cycling Manager 2018 będą:

  • zaawansowany tryb negocjowania kontraktów w trybie kareiery
  • rozwinięty tryb pozyskiwania sponsorów.
  • rozbudowana możliwość rozwoju zawodników, każdy z zawodników będzie mógł być rozwijany na kilku płaszczyznach i specjalizacjach.
  • polepszone AI, dynamicznie dostosowujące się do sytuacji w wyścigu.

O zwycięstwa w Pro Cycling Manager 2018 będzie można walczyć zarówno w trybie single plater jak I sieciowo w ligach lub klanach, aż do 16 graczy równocześnie!

Pro Cycling Manager 2018 będzie dostępny na PC od 28 czerwca wyłącznie w sieci sklepów Saturn i Media Markt.

Tour de France 2018

Tour de France 2018