Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 11 stycznia 2018, 09:55

autor: Adrian Werner

Bot Smashers - mobilny RTS nowym projektem autorów Smite i Paladins

Zespół Hi-Rez ujawnił kolejny mobilny projekt. Jest nim strategia czasu rzeczywistego zatytułowana Bot Smashers, w której gracze będą budowali bazy i walczyli ze sobą za pomocą armii robotów.

Na oficjalnej stronie Bot Smashers ruszyły już zapisy na beta-testy gry. - Bot Smashers - mobilny RTS nowym projektem autorów Smite i Paladins - wiadomość - 2018-01-11
Na oficjalnej stronie Bot Smashers ruszyły już zapisy na beta-testy gry.
BOT SMASHERS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Hi-Rez Studios
  2. Wydawca: Hi-Rez Studios
  3. Gatunek: strategia
  4. Platformy: iOS, AND

Znane z takich gier jak Paladins czy Smite studio Hi-Rez zapowiedziało swój kolejny projekt. Okazała się nim mobilna strategia Bot Smashers. Produkcja zmierza na urządzenia z systemami iOS oraz Android. Twórcy nie udzielili na razie informacji na temat modelu biznesowego, ale prawie na pewno będzie to free-to-play.

Nie podano także planowanej daty premiery. Spodziewamy się jednak, że Bot Smashers zadebiutuje w tym roku. Na oficjalnej stronie projektu ruszyły już bowiem zapisy na zamknięte beta-testy, które mają wystartować w najbliższej przyszłości.

Udostępnione na razie konkrety na temat Bot Smashers są bardzo skromne. Wiemy, że będzie to strategia czasu rzeczywistego, nastawiona głównie na sieciowe pojedynki jeden na jednego. Każdy gracz otrzyma połowę mapy, która posłuży mu do budowy bazy. Stawiając różne struktury będziemy rozwijali technologie, zwiększali zapasy surowców oraz przede wszystkim konstruowali armie robotów, które następnie wykorzystamy do przeprowadzenia ataków na centrum dowodzenia rywala.

Gra ma zaoferować duży wybór robotów, wśród których znajdą się zarówno jednostki piechoty, jak i lotnictwa. Istotną rolę w zabawie odegra oczywiście kolekcjonowanie coraz lepszych maszyn.

Jako ciekawostkę warto na koniec wspomnieć, że ujawnienie Bot Smashers nastąpiło podczas zakończonego niedawno w Atlancie konwentu Hi-Rez Expo, zorganizowanego dla fanów studia.

  1. Oficjalna strona gry
Bot Smashers - mobilny RTS nowym projektem autorów Smite i Paladins - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.