Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 14 grudnia 2017, 13:40

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Praca w GRYOnline.pl

Poszukujemy osoby na stanowisko szefa działu tłumaczeń. Jeśli jesteś sprawnym organizatorem, świetnie znasz język angielski i orientujesz się w grach – napisz do nas!

W krakowskiej siedzibie GRYOnline.pl zajmujemy się nie tylko świetnie Wam znanym, największym polskim portalem o grach, ale również naszym siostrzanym, anglojęzycznym serwisem Gamepressure.com. Treści takie jak poradniki, publicystyka, czy encyklopedia pojawiają się na tym portalu między innymi dzięki pracy naszego wewnętrznego działu tłumaczeń oraz zewnętrznych współpracowników. Poszukujemy osoby, która dołączy do nas w siedzibie firmy i stanie na czele działu tłumaczeń.

Osoba, której poszukujemy na to stanowisko, będzie zarządzać działem tłumaczeń w biurze GryOnline.pl w Krakowie, a także koordynować pracę tłumaczy zdalnie współpracujących z firmą.

Poszukujemy osoby, która:

 1. Potrafi zarządzać ludźmi i projektami – w dziale tłumaczeń sporo się dzieje, a terminy gonią;
 2. Świetnie zna język angielski;
 3. Ma znajomość warsztatu pracy tłumacza – wie, na czym polegają najczęstsze problemy tłumaczy i jak sobie z nimi radzić;
 4. Wykazuje się inicjatywą – ma pomysły na usprawnienie pracy działu i podniesienie jakości jego pracy oraz szuka sposobów na ich wdrożenie;
 5. Dobrze orientuje się w tematyce gier komputerowych i szeroko pojętej kultury popularnej.

Obowiązki:

 1. Zarządzanie działem tłumaczeń w biurze firmy;
 2. Koordynacja pracy zewnętrznych współpracowników;
 3. Czuwanie nad tłumaczeniami, które ukazują się na anglojęzycznym portalu gamepressure.com: przede wszystkim poradnikami do gier, publicystyką i encyklopedią.
 4. Przekazywanie feedbacku tłumaczom;
 5. Ścisła współpraca z innymi działami GOL;
 6. Rozwiązywanie problemów, przygotowywanie zasobów dla tłumaczy.

Praca na stanowisku szefa działu tłumaczeń to praca w pełnym wymiarze godzin (40 godzin tygodniowo) na umowę o pracę na czas nieokreślony w siedzibie redakcji w Krakowie. Oferujemy stałe wynagrodzenie oraz możliwość współtworzenia siostrzanej strony GryOnline.pl, czyli anglojęzycznego portalu Gamepressure.com.

Na Wasze zgłoszenia wraz z CV i listem motywacyjnym czekamy pod adresem: redakcja@gry-online.pl. Pamiętajcie, aby w temacie wiadomości wpisać „PRACA – SZEF DZIAŁU TŁUMACZEŃ”, a w zgłoszeniu zamieścić klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Czekamy na Wasze wiadomości!