Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 9 sierpnia 2017, 12:00

Praca w GRY-OnLine S.A. - Młodszy Specjalista w dziale marketingu

Poszukujemy pracownika na stanowisko Młodszego specjalisty d/s sprzedaży i marketingu, który pomógłby nam w dalszym rozwoju firmy GRY-OnLine S.A. Jeżeli kochasz gry wideo, mieszkasz w Krakowie i chciałbyś dołączyć do naszej ekipy, to zachęcamy do zaznajomienia się z dalszą treścią wiadomości.

Praca w GRY-OnLine S.A. - Młodszy Specjalista w dziale marketingu - ilustracja #1

Firma GRY-OnLine S.A. już od przeszło siedemnastu lat nieprzerwanie rozwija się, starając się dopasować do aktualnych wymagań rynku. W związku z tym nieustannie poszukujemy uzdolnionych pracowników do różnych działów. W dniu dzisiejszym poszukujemy potencjalnego pracownika na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Sprzedaży i Marketingu w krakowskim biurze GRY-Online. Do zadań pracownika będzie należeć przede wszystkim: kontakt z obecnymi i potencjalnymi partnerami oraz klientami, obsługa promocji gier darmowych, publikacja kampanii reklamowych na łamach portalu, zarządzanie platformą Growej Porównywarki Cenowej, a także zarządzanie i organizacja konkursów oraz innych akcji niestandardowych przeprowadzanych w ramach działalności serwisu.

Kandydaci muszą, przede wszystkim, wykazać się bardzo dobrą znajomością języka angielskiego zarówno w piśmie jak i w mowie, a także znajomością pakietu biurowego Office, w tym głównie programów Word, Excel oraz PowerPoint. Ze względu na charakter wykonywanej pracy, skrupulatność, dokładność, a także kreatywność będą umiejętnościami kluczowymi w przypadku objęcia tego stanowiska. Niezbędna będzie również podstawowa umiejętność obsługi programów graficznych, a przede wszystkim programu Adobe Photoshop. Zwracamy również uwagę na to, czy kandydat jest aktywnym graczem. Mile widzianymi, dodatkowymi umiejętnościami będą również znajomość polskiej i zagranicznej branży gier wideo, jak również wiedza dotycząca gier free-to-play. Oferujemy pracę na pełen etat (40 godzin tygodniowo, bądź w mniejszym wymiarze – do indywidualnego ustalenia) w krakowskiej siedzibie firmy, w otoczeniu zwariowanej i doświadczonej ekipy. Poza stałym wynagrodzeniem, pracownik otrzymywać będzie również premie prowizyjne, zależne od osiąganych wyników. Ponadto zapewniamy pakiet rekreacyjny w postaci karty „Multisport”, możliwość rozwoju oraz poznanie polskiej branży gier od środka.

Chętnych zachęcamy do wysłania CV i listu motywacyjnego na adres: reklama@gry-online.pl. Pamiętajcie, by w temacie wiadomości wpisać słowo „PRACA – MŁODSZY SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY”, a w zgłoszeniu zamieścić klauzulę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRY-Online S.A., dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez GRY-Online S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych. Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem danych jest GRY-Online S.A., podanie danych osobowych jest dobrowolne, przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia.”

Z niecierpliwością czekamy na Wasze zgłoszenia, a przy okazji zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy.