Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 2 sierpnia 2017, 19:11

Karty Podarunkowe Blizzard w ofercie muve.pl

Kupując cyfrową kartę podarunkową, kod doładowujący Klienci otrzymają na maila natychmiast po zapłacie (24/7), bez konieczności wychodzenia do sklepu czy oczekiwania na kuriera.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Muve.pl, największa polska platforma cyfrowej dystrybucji gier, informuje o nawiązaniu współpracy z Blizzard Entertainment i wprowadzeniu do oferty cyfrowych Kart Podarunkowych Blizzard. Od dziś nasi Klienci mogą nabyć:

  • Kartę Podarunkową Blizzard: 20 EUR
  • Kartę Podarunkową 60 dni gry w World of Warcraft

Kupując cyfrową kartę podarunkową, kod doładowujący Klienci otrzymają na maila natychmiast po zapłacie (24/7), bez konieczności wychodzenia do sklepu czy oczekiwania na kuriera. Pozyskane w ten sposób środki można wydać na dowolny cyfrowy przedmiot, grę lub usługę Blizzarda. Kartę można też podarować bliskiej osobie.

Karty Podarunkowe Blizzard wraz z produktami Sony, Microsoft czy Nintendo, to kolejny element wśród produktów cyfrowych w sklepie muve.pl. Współpraca z takimi firmami, jak Blizzard, Sony czy Microsoft pozwala zapewnić naszym Klientom produkty najwyższej jakości z gwarancją pochodzenia z pewnego i legalnego źródła.