Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 20 listopada 2020, 14:45

autor: Paweł Woźniak

Tekken 7 - poznaliśmy mistrza Polski

W dniach 7 i 8 listopada odbył się Wielki Finał Mistrzostw Polski w grze Tekken 7, dzięki czemu poznaliśmy najlepszego zawodnika w naszym kraju, który oprócz tytułu mistrza wygrał również nagrody rzeczowe od marki SPC Gear.

Za nami ponad trzymiesięczny okres przygotowań i kwalifikacji do finalnego starcia w ramach Mistrzostw Polski w grze Tekken 7, przy których współpracowaliśmy z Fighting Games Challenge. W ośmiu turniejach eliminacyjnych wzięło udział 334 zawodników, ale tylko 16 z nich mogło awansować do Wielkiego Finału, który odbył się w dniach 7 i 8 listopada. Zwycięzcą został znany społeczności gracz o nicku Why, a oprócz tytułu Mistrza Polski zyskał również nagrody rzeczowe od marki SPC Gear. Dokładne wyniki Wielkiego Finału Mistrzostw Polski znajdziecie poniżej.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział oraz kibicom za obecność na transmisjach! Jeśli jednak nadal jesteście spragnieni wirtualnych potyczek w Tekken 7, to nie martwcie się, ponieważ już w przyszłym roku powrócimy do Was z kolejną odsłoną zmagań.

Wyniki Wielkiego Finału Mistrzostw Polski w Tekken 7

Tekken 7 - poznaliśmy mistrza Polski - ilustracja #1

Przebieg finałowego spotkania

W finałowym pojedynku spotkali się zawodnicy Why oraz Vergil. Całe starcie, które ostatecznie wygrał Why (3-0), możecie obejrzeć poniżej. Zapisy transmisji z całych mistrzostw znajdziecie tutaj.

Nagrody w Wielkim Finale

Tekken 7 - poznaliśmy mistrza Polski - ilustracja #2

Więcej informacji na temat Mistrzostw Polski w grze Tekken 7 znajdziecie na oficjalnej stronie turnieju, a także na naszych profilach społecznościowych na Facebooku (Fighting Games Challenge) oraz Twitterze (Fighting Games Challenge).