Arma III Laws of War Game Box

Arma III Laws of War

Gra Akcji Bohemia Interactive Studio

Data premiery gry: 7 września 2017

Przygotowane przez holenderski oddział Bohemia Interactice we współpracy z Międzynarodowym Komitetem Czerwonego Krzyża duże rozszerzenie DLC do popularnego symulatora militarnego Arma III z 2013 roku. Głównym elementem dodatku zatytułowanego Laws of War jest nowa, choć stosunkowo krótka kampania fabularna, w której wcielamy się w postać Nathana MacDade’a – specjalisty od rozbrajania ładunków wybuchowych pracującego dla organizacji humanitarnej IDAP (International Development & Aid Project). Jego głównym zadaniem jest zaś rozbrajanie min oraz niewybuchów, będących pozostałością po wojnie dwóch fikcyjnych mocarstw. W czasie misji Dade zgadza się również na wywiad z dziennikarzem śledczym, co stanowi ramę fabularną dla kolejnych misji. Wraz z opisywanym DLC otrzymujemy do dyspozycji zupełnie nową frakcję IDAP, korzystającą ze specjalistycznego sprzętu i rozmaitych gadżetów (np. drona). Dysponuje ona również specjalnym pojazdem, którego wyposażenie może być dostosowywane do naszych potrzeb i celów zadania.

Więcej informacji o: Arma III Laws of WarakcjiFPPFPSkooperacjamultiplayerstrzelankiwojennewspółczesne konflikty .

Arma III Laws of War - zwiastun #1

Arma III Laws of War - zwiastun #1 [2:30]

Laws of War, nowe rozszerzenie do gry Arma III, ma zaoferować inną perspektywę na polu bitwy.

Arma III –  w dodatku Laws of War wcielimy się w saperów
Arma III – w dodatku Laws of War wcielimy się w saperów

wiadomość11 sierpnia 2017

Studio Bohemia Interactive ujawniło szczegóły nadchodzącego DLC do militarnego symulatora Arma III. Laws of War doda do gry nową niezależną frakcję IDAP i minikampanię, w której wcielimy się w sapera.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
09.09.2017 17:38
<Rydygier>
21
Memento mori

Kampania to perełka interaktywnej narracji. Mały klejnocik o wielu urokliwych fasetkach. Dojrzały temat i dojrzały sposób opowiedzenia. Idealny szlif. Krótkie, ale moim zdaniem to najlepszy kawałek oficjalnej grywalnej zwartości w Arma 3 jak dotąd.