Halo Wars: The Definitive Edition Game Box

Halo Wars: The Definitive Edition

Gra Strategiczna Microsoft Studios

Data premiery gry: 20 grudnia 2016

Przygotowana przez zespół 343 Industries odświeżona wersja strategii czasu rzeczywistego, która ukazała się pierwotnie w roku 2009, wyłącznie na konsolach Xbox 360. Halo Wars: The Definitive Edition jest spin-offem popularnej serii strzelanin Halo, a jego akcja toczy się 20 lat przed wydarzeniami opisanymi w pierwszej jej części, kiedy ludzkość toczy wojnę z Imperium Covenant, które uznało nasz gatunek za obrazę dla swoich bóstw i stwórców. Gracze obejmują dowództwo nad załogą kosmicznego krążownika, która zostaje wysłana na planetę Harvest celem zbadania aktywności przeciwnika. Na miejscu okazuje się, że wrogowie ludzkości odkryli potężny artefakt, który może odwrócić losy całej wojny. W porównaniu z pierwotną wersją gry, remaster nie wprowadza gruntownych zmian w mechanice rozgrywki. Produkcja oferuje jednak mocno podrasowaną oprawę graficzną w wyższej rozdzielczości oraz wyostrzone tekstury. Ponadto, rozbudowaniu uległy oryginalne opcje sieciowe gry.

Więcej informacji o: Halo Wars: The Definitive EditionstrategicznemultiplayerRTSscience fictiontaktyczne .

Halo Wars: The Definitive Edition - zwiastun #1

Halo Wars: The Definitive Edition - zwiastun #1 [1:06]

Zwiastun Halo Wars: The Definitive Edition, odświeżonej wersji RTS-a Halo Wars, wydanego w 2009 roku na konsolę Xbox 360. Remaster wyprodukowany został przez zespół 343 Industries.

Halo Wars 2 - opublikowano nowy zwiastun
Halo Wars 2 - opublikowano nowy zwiastun

wiadomość2 grudnia 2016

Na imprezie The Game Awards pokazano nowy zwiastun fabularny Halo Wars 2. Ujawniono również, że osoby, które zamówią specjalną edycję gry przed premierą, otrzymają 20 grudnia dostęp do wczesnej wersji Halo Wars: The Definitive Edition, czyli remastera pierwszej części serii.

Halo Wars 2 na E3 - dwa nowe zwiastuny i zapowiedź remastera pierwszej części na PC i Xboksa One
Halo Wars 2 na E3 - dwa nowe zwiastuny i zapowiedź remastera pierwszej części na PC i Xboksa One

wiadomość13 czerwca 2016

Firma Microsoft pokazała na E3 dwa nowe zwiastuny Halo Wars 2. Ponadto zapowiedziano Halo Wars: Definitive Edition, czyli zremasterowaną edycję pierwszej odsłony cyklu, która dostępna będzie w wersjach na PC i Xboksa One.

PC
XONE

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
21.12.2016 10:49
han18
21
Legionista

X360/PC Windows 10 i wszystko wiadomo