Battle Bay Game Box

Battle Bay

Gra Akcji Rovio Mobile

Data premiery gry: 4 maja 2017

Stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych sieciowa gra akcji z elementami MOBA, opracowana przez znane z serii Angry Birds studio Rovio. Battle Bay to produkcja nastawiona wyłącznie na tryb wieloosobowy, w którym walczą ze sobą dwie pięcioosobowe drużyny graczy. Każdy z uczestników kontroluje jedną łódź motorową, wybraną z zestawu różnorodnych modeli, pełniących w praktyce rolę klas. Otrzymujemy także możliwość dobrania pasującego do naszych preferencji uzbrojenia, obejmującego m.in. różne rodzaje działek, torped czy granatów. Battle Bay oferuje sporą swobodę w doborze metod walki, tak więc coś dla siebie znajdą tu zarówno zwolennicy frontalnych ataków, jak i osoby preferujące bardziej taktyczne podejście. Całość uzupełnia typowy dla gatunku system rozwoju, pozwalający na systematyczne ulepszanie naszych łodzi, a także rozbudowane opcje społecznościowe.

Więcej informacji o: Battle BayakcjiMOBAmorzesieciowe .

Battle Bay - trailer

Battle Bay - trailer [0:45]

Zwiastun gry Battle Bay przeznaczonej na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS.

Battle Bay - sieciowa gra bitewna studia Rovio wpłynęła na iOS i Androida
Battle Bay - sieciowa gra bitewna studia Rovio wpłynęła na iOS i Androida

wiadomość5 maja 2017

Znane z serii Angry Birds studio Rovio wypuściło mobilny projekt Battle Bay. Jest to sieciowa gra bitewna z elementami gatunku MOBA, w której zabawa obraca się wokół starć ciężko uzbrojonych motorówek.

Battle Bay - morskie bitwy w stylu MOBA w nowej grze studia Rovio
Battle Bay - morskie bitwy w stylu MOBA w nowej grze studia Rovio

wiadomość16 marca 2016

Znane z serii Angry Birds studio Rovio postanowiło spróbować czegoś odmiennego i pracuje nad nową marką zatytułowaną Battle Bay. Jest to sieciowa gra akcji z elementami gatunku MOBA, w której gracze biorą udział w bitwach łodzi motorowych.

iOS
AND

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz