Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS
Battle Bay Game Box

Battle Bay

Gra Akcji Rovio Mobile

Data premiery gry: 4 maja 2017

Stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych sieciowa gra akcji z elementami MOBA, opracowana przez znane z serii Angry Birds studio Rovio. Battle Bay to produkcja nastawiona wyłącznie na tryb wieloosobowy, w którym walczą ze sobą dwie pięcioosobowe drużyny graczy. Każdy z uczestników kontroluje jedną łódź motorową, wybraną z zestawu różnorodnych modeli, pełniących w praktyce rolę klas. Otrzymujemy także możliwość dobrania pasującego do naszych preferencji uzbrojenia, obejmującego m.in. różne rodzaje działek, torped czy granatów. Battle Bay oferuje sporą swobodę w doborze metod walki, tak więc coś dla siebie znajdą tu zarówno zwolennicy frontalnych ataków, jak i osoby preferujące bardziej taktyczne podejście. Całość uzupełnia typowy dla gatunku system rozwoju, pozwalający na systematyczne ulepszanie naszych łodzi, a także rozbudowane opcje społecznościowe.

Więcej informacji o: Battle BayakcjiMOBAmorzesieciowe .

Battle Bay - sieciowa gra bitewna studia Rovio wpłynęła na iOS i Androida
Battle Bay - sieciowa gra bitewna studia Rovio wpłynęła na iOS i Androida

wiadomość5 maja 2017

Znane z serii Angry Birds studio Rovio wypuściło mobilny projekt Battle Bay. Jest to sieciowa gra bitewna z elementami gatunku MOBA, w której zabawa obraca się wokół starć ciężko uzbrojonych motorówek.

Battle Bay - morskie bitwy w stylu MOBA w nowej grze studia Rovio
Battle Bay - morskie bitwy w stylu MOBA w nowej grze studia Rovio

wiadomość16 marca 2016

Znane z serii Angry Birds studio Rovio postanowiło spróbować czegoś odmiennego i pracuje nad nową marką zatytułowaną Battle Bay. Jest to sieciowa gra akcji z elementami gatunku MOBA, w której gracze biorą udział w bitwach łodzi motorowych.

iOS
AND

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz