Sorcery!
Sorcery!
Sorcery! Game Box

Sorcery!

Gra RPG inkle Ltd

Data premiery gry: 2 maja 2013

Elektroniczna adaptacja popularnej gry paragrafowej Sorcery! The Shamutanti Hills, opracowanej przez Steve’a Jacksona w 1983 roku. Fabuła gry osadzona została w krainie fantasy zwanej Titan i osnuta wokół artefaktu, znanego jako Korona Królów, który obdarza swego właściciela nadnaturalnymi mocami. Kiedy korona zostaje skradziona przez złego arcymaga, który z jej pomocą przyporządkowuje sobie dzikie plemiona i atakuje sąsiednie królestwa, misję odzyskania artefaktu podejmuje samotny wojownik, w którego rolę wcielają się gracze. Pod względem mechaniki tytuł nie stanowi jedynie zwykłej adaptacji papierowego pierwowzoru, oferując szereg nowych możliwości i znacznie większą swobodę działania. Podczas zabawy eksplorujemy kolejne krainy, rozwijamy umiejętności bohatera i podejmujemy cała masę decyzji, wpływających na dalszy rozwój fabuły. Na szczególną uwagę zasługuje zaś nietypowy model walki, wymagający ręcznego przesuwania postaci na ekranie w celu aktywacji ataków i uników.

Więcej informacji o: Sorcery!rpgfantasyparagrafowe .

Sorcery! - parts 1 and 2 - trailer

Sorcery! - parts 1 and 2 - trailer [1:04]

Zwiastun gry Sorcery! Part 1 & 2 od studia inkle Ltd.

Minecraft: Pocket Edition w wersji 1.0 oraz inne najlepsze mobilne aktualizacje
Minecraft: Pocket Edition w wersji 1.0 oraz inne najlepsze mobilne aktualizacje

wiadomość28 grudnia 2016

Tym razem polecamy wypróbowanie aktualizacji do takich tytułów jak Agent A: A puzzle in disguise, Leap Day, Lost in Harmony, Minecraft: Pocket Edition czy seria Sorcery!

Seria Sorcery! trafi na komputery osobiste
Seria Sorcery! trafi na komputery osobiste

wiadomość15 stycznia 2016

Studio inkle zdradziło, że 2 lutego na komputerach osobistych ukaże się pakiet zawierający pierwszą i drugą cześć serii Sorcery!, znanej do tej pory z urządzeń mobilnych. Wiosną pojawi się konwersja trzeciej odsłony, a później zadebiutuje Sorcery! 4 na iOS, Androida i PC-ty.

iOS
AND
PC

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz