Need for Speed: Underground 2 (gra) - screen 40/47, Screeny z gry, zdjęcie z gry w wersji PS2, Wyścigi, Electronic Arts Inc., Electronic Arts Polska, samochodowe, Need for Speed, multiplayer - data publikacji: 2003-12-22 12:17:25 - gry-online.pl

Need for Speed: Underground 2 - screen z gry 40/47 (PS2)

Ilustracja pochodzi z gry Need for Speed: Underground 2. Galeria „Screeny z gry”, screenshot (40) z serii (47) pokazuje grę w wersji PS2. Data publikacji grafiki: 22 grudnia 2003. Wydawca gry Electronic Arts Inc.. Polski wydawca gry Electronic Arts Polska. Kategoria gry: Wyścigi, samochodowe, Need for Speed, multiplayer (ref.no. 40423).

Need for Speed: Underground 2 Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem Need for Speed: Underground 2: Kontynuacja bestsellerowej gry Need for Speed: Underground z 2003 roku, która odmieniła oblicze jednej z najpopularniejszych serii samochodowych, wykreowanej przez koncern Electronic Arts. W grze przenosimy się ponownie do skąpanej w mroku metropolii, którą po raz pierwszy w historii cyklu możemy dowolnie eksplorować, biorąc udział w kolejnych wyścigowych zmaganiach. Podczas zwiedzania miasta możemy rzucać wyzwania napotkanym kierowcom i uzyskiwać informacje o kolejnych miejscach spotkań wielbicieli nielegalnych wyścigów. Mechanika rozgrywki nie zmieniła się w istotny sposób, a autorzy cyklu położyli nacisk na szczegółowe odtworzenie jeszcze większej liczby licencjonowanych samochodów oraz części tuningowych. Oprawa graficzna gry została wyraźnie poprawiona i wykorzystuje całą masę nowoczesnych efektów graficznych. Równie wysoki poziom reprezentuje ścieżka dźwiękowa, w której wykorzystano tradycyjnie utwory znanych wykonawców o szerokim spektrum gatunkowym. Need for Speed: Underground 2 więcej na temat gry ... Podobne gry są opisane w Wyścigi multiplayer, Need for Speed, samochodowe. Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy Sony PlayStation 2. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry. Ostatnia modyfikacja: .

Abonamenty