Iron Man (gra) - screen 3/102, Screeny z gry, zdjęcie z gry w wersji X360, Akcji, SEGA, cdp.pl, TPP, komiksy, superbohaterowie, filmy, Marvel Comics - data publikacji: 2007-10-29 14:58:14 - gry-online.pl

Iron Man - screen z gry 3/102 (X360)

Ilustracja pochodzi z gry Iron Man. Galeria „Screeny z gry”, screenshot (3) z serii (102) pokazuje grę w wersji X360. Data publikacji grafiki: 29 października 2007. Wydawca gry SEGA. Polski wydawca gry cdp.pl. Kategoria gry: Akcji, TPP, komiksy, superbohaterowie, filmy, Marvel Comics (ref.no. 104693).

Iron Man Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem Iron Man: Dynamiczna gra akcji, w wyraźny sposób nawiązująca do filmu pod tym samym tytułem. Wcielamy się w postać obdarzonego potężnymi mocami superbohatera, zajmując się likwidacją złoczyńców. Iron Man więcej na temat gry ... Podobne gry są opisane w Akcji filmy, komiksy, Marvel Comics, superbohaterowie, TPP. Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy Microsoft Xbox 360. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry. Ostatnia modyfikacja: .

Iron Man - video z gry
1:00

Video Iron Man

#1

3:16

Video Iron Man

Z dziennika developera #4

3:49

Video Iron Man

Z dziennika developera #1

Abonamenty