Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Iron Man

Najbardziej kasowe filmy 2008 roku

Animol, 29 grudnia 2008, 17:00

Kolejny rok zbliża się już ku końcowi, warto więc podsumować, jakie filmy zarobiły najwięcej na świecie tym razem.

Premiery gier w Polsce (30 czerwca – 6 lipca)

Vercetti, 7 lipca 2008, 10:45

Okres wakacyjnej posuchy powoli zaczyna być widoczny również na sklepowych półkach. W minionym tygodniu na naszym rynku zagościło tylko osiem premierowych gier, w tym zaledwie trzy przeznaczone na konsole. Nieco ciekawiej zrobiło się natomiast w planach wydawniczych polskich dystrybutorów, gdzie na listy zapowiedzianych pozycji trafiło dziesięć nowych produkcji.

Premiery gier w Polsce (9-15 czerwca)

Vercetti, 16 czerwca 2008, 10:34

W ubiegłym tygodniu rodzimy rynek miał do czynienia z prawdziwym wysypem gier. Na półki polskich sklepów trafiło aż jedenaście nowych tytułów, spośród których trzy to produkty multiplatformowe, sześć mogą kupić tylko posiadacze pecetów, zaś po jednym osamotnionym projekcie otrzymały konsole Sony – PS2 i PS3.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (18 kwietnia 2008)

Jiker, 18 kwietnia 2008, 11:02

Digimon World Championship w produkcji, demonstracje Condemned 2 i Iron Man, Namco Bandai potwierdza premierę odnowionego Soul Calibura, nowe gry w serwisie WiiWare – zapraszamy do ostatnich w tym tygodniu „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”. Życzymy miłej lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (21 marca 2008)

Jiker, 21 marca 2008, 11:36

Wydano Tales of Pirates, Worldshift z edycją kolekcjonerską, łatka do Bully: The Scholarship Edition już dostępna, EVE Online z demokratycznymi rządami, LittleBigPlanet w fazie alfa, David Zucker ustępuje z fotela prezesa Midway, komputerowy Iron Man z profesjonalnym dubbingiem – zapraszamy do lektury ostatniego w tym tygodniu wydania „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”.

Iron Man w rękach przedstawicieli firmy SEGA

Krystian Smoszna, 7 listopada 2006, 08:17

Gdy pod koniec lipca informowaliśmy Was o rozwoju projektu Iron Man, wiedzieliśmy, że tworzeniem gry nie zajmie się koncern Activision. Dziś poznaliśmy nazwę firmy, która dysponuje licencją, pozwalającą na produkcję tego programu. Jest nią SEGA.

Koncern Activision stracił prawa do produkcji gry o przygodach Iron Mana

Krystian Smoszna, 28 lipca 2006, 10:45

Koncern Activision stracił prawa do produkcji gry Iron Man. Opowieść o zakutym w żelazny kombinezon komiksowym herosie, który walczy z przestępczością, ukaże się na rynku (prawdopodobnie równo z premierą filmu, czyli w maju 2008 roku), ale stworzeniem programu zajmie się zupełnie inna firma...