S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci (PC)

Triki do gry

Darmowe naprawy i amunicja

Już po odblokowaniu dostępu do Prypeci zacznij korzystać z usług sojuszników przebywających w głównej bazie tego sektora, czyli w pralni. Wszystkie naprawy będą dokonywane bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat, a ponadto będziesz mógł poprosić wojskowych o przekazanie amunicji.

Legowisko pijawek

W trakcie eksploracji strefy Zaton natrafisz na budynek okupowany przez dużą grupę pijawek. Podczas zabezpieczania górnego poziomu tej konstrukcji wykorzystuj fakt, że potwory nie będą chciały wyjść na zewnątrz. Warto za każdym razem ustawić się przy jednym z wejść, a po ostrzelaniu wybranego potwora szybko się wycofać.

Łatwe wzbogacenie się w początkowej fazie gry

Jedną z prostszych metod na szybkie wzbogacenie się jest powtórne odwiedzanie lokacji okupowanych przez zombiaki (m.in. tartaku). Za każdym razem eliminuj pojedyncze potwory strzałami w głowę, a do ich odnajdywania wykorzystuj podręczną mapę. Większość zombiaków pozostawi po sobie cenne bronie, amunicję i medykamenty, które będziesz mógł zachować lub sprzedać.

Warto też wynajdywać miejsca, w których stalkerzy walczą z potworami i wyczekiwać końca bitwy, jak również podejmować się drobnych zleceń polegających na przyłączaniu się do ataków na inne frakcje. W wielu przypadkach sojusznicy zdołają wygrać bez Twojej pomocy, a po zakończonych walkach będziesz mógł ograbić ciała pokonanych.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 27 listopada 2009

gra S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci

S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat

Akcji

Metin2

Metin2

Zagraj za Darmo!

Battlestar Galactica Online

Battlestar Galactica Online

Zagraj za Darmo!

One Piece Pirate Warriors 3 Gold Edition - PC - 158,90 zł

kup w sklepie

PC 158,90 zł

Battlefield 1 PL + Steelbook - PC - 153,90 zł

kup w sklepie

PC 153,90 zł

Mafia III PL - PC - 168,90 zł

kup w sklepie

PC 168,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
21.01.2011 14:44
qqqqqq
4
Generał

A tam, też mi triki, jak gościu jest dobrze obeznany z tą serią to nie będzie miał problemów, ja tam na przykład nie miałem żadnych problemów a tą grę kocham...