Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mafia II - poradnik do gry

Mafia II - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

[Fabuła] cz.1 | Osiągnięcia związane z fabułą poradnik Mafia II

A Lesson of Manners (w polskiej wersji Lekcja manier )

Nagroda Xbox 360: 10 punktów

Opis: W początkowej części piątego rozdziału gry (Piła) spotkasz jedną z kochanek Joe. Po wyjściu z budynku, w którym mieszka Joe będziesz świadkiem scenki przerywnikowej ukazującej kolizję jej auta z innym uczestnikiem ruchu. Twoje zadanie polega na stanięciu w obronie kobiety obrzucanej obelgami przez mężczyznę, którego auto uszkodziła. Więcej informacji na temat sposobu zdobycia tego osiągnięcia odnajdziesz poniżej.

1 - [Fabuła] cz.1 - Mafia II - Osiągnięcia - poradnik do gry
Biegnij w stronę miejsca, w którym zderzyły się oba pojazdy #1 - [Fabuła] cz.1 - Mafia II - Osiągnięcia - poradnik do gry

Biegnij w stronę miejsca, w którym zderzyły się oba pojazdy #1 . Vito automatycznie zaczepi mężczyznę, który nie daje spokoju przyjaciółce Joe. Osobnika tego będziesz musiał pokonać w walce wręcz #2 . Nie jest on łatwym oponentem, tak więc radzę się pilnować i starannie wyprowadzać ataki. W nagrodę za udzielenie kobiecie pomocy otrzymasz 50 dolarów.

A Real Gentleman (w polskiej wersji Prawdziwy dżentelmen )

Nagroda Xbox 360: 10 punktów

Opis: W trakcie rozgrywania drugiego rozdziału (Nie ma jak w domu) spotkasz kobietę, której będziesz mógł pomóc w naprawieniu pojazdu. Więcej informacji na temat sposobu zdobycia tego osiągnięcia odnajdziesz poniżej.

2 - [Fabuła] cz.1 - Mafia II - Osiągnięcia - poradnik do gry
Po pokonaniu zbira, który zaczepiał Francescę będziesz musiał udać się do mieszkania Joe - [Fabuła] cz.1 - Mafia II - Osiągnięcia - poradnik do gry

Po pokonaniu zbira, który zaczepiał Francescę będziesz musiał udać się do mieszkania Joe. Kieruj się na północny-zachód, zaczynając od przebiegnięcia na drugą stronę ulicy #1 . Musisz dotrzeć do miejsca, w którym pewne małżeństwo sprzecza się przy uszkodzonym pojeździe #2 .

3 - [Fabuła] cz.1 - Mafia II - Osiągnięcia - poradnik do gry
Zaczekaj aż kłótnia dobiegnie końca i mężczyzna sobie pójdzie #1 - [Fabuła] cz.1 - Mafia II - Osiągnięcia - poradnik do gry

Zaczekaj aż kłótnia dobiegnie końca i mężczyzna sobie pójdzie #1 . Zaoferuj pomoc w naprawieniu uszkodzonego samochodu. W tym celu ustaw się na wprost od silnika maszyny i wciśnij przycisk X na padzie #2 .

Back in Business (w polskiej wersji Powrót do interesu )

Nagroda Xbox 360: 10 punktów

Opis: W trakcie rozgrywania drugiego rozdziału (Nie ma jak w domu) zostaniesz poproszony o zdobycie określonego auta dla Mike'a Bruskiego. Więcej informacji na temat sposobu zdobycia tego osiągnięcia odnajdziesz poniżej.

4 - [Fabuła] cz.1 - Mafia II - Osiągnięcia - poradnik do gry
Wsiadaj do swojego pojazdu - [Fabuła] cz.1 - Mafia II - Osiągnięcia - poradnik do gry

Wsiadaj do swojego pojazdu. Twój cel podróży to bar Lone Star znajdujący się w zachodniej części miasta. W trakcie podróży uważaj ponownie na ostre zakręty #1 i nie zapomnij o możliwości korzystania z ogranicznika prędkości by nie znaleźć się na celowniku stróżów prawa. Po dotarciu na miejsce #2 Joe pozostawi Cię na pastwę losu - auto będziesz musiał ukraść bez jego pomocy.

5 - [Fabuła] cz.1 - Mafia II - Osiągnięcia - poradnik do gry
Poszukiwane przez Mike'a auto (Walter Coupe) znajduje się w odgrodzonym miejscu i możesz się tam przedostać na kilka sposobów - [Fabuła] cz.1 - Mafia II - Osiągnięcia - poradnik do gry

Poszukiwane przez Mike'a auto (Walter Coupe) znajduje się w odgrodzonym miejscu i możesz się tam przedostać na kilka sposobów. Jeżeli nie masz nic przeciwko stoczeniu pojedynku z tamtejszym ochroniarzem możesz przeskoczyć przez płot #1 . Jeżeli natomiast z tą osobą nie chcesz walczyć, to warto ukraść jeden z przejeżdżających lub zaparkowanych pojazdów #2 .

6 - [Fabuła] cz.1 - Mafia II - Osiągnięcia - poradnik do gry
W przypadku skorzystania z samochodu wystarczy wbić się do środka i rozjechać wspomnianego ochroniarza #1 - [Fabuła] cz.1 - Mafia II - Osiągnięcia - poradnik do gry

W przypadku skorzystania z samochodu wystarczy wbić się do środka i rozjechać wspomnianego ochroniarza #1 . Jeśli nie masz nic przeciwko walce wręcz, to nie zapomnij, że musisz oponenta najpierw ogłuszyć, a następnie dobić #2 .

7 - [Fabuła] cz.1 - Mafia II - Osiągnięcia - poradnik do gry
Zauważ, że w okolicy pojawili się kolejni wrogowie i oni będą już korzystali z broni palnej - [Fabuła] cz.1 - Mafia II - Osiągnięcia - poradnik do gry

Zauważ, że w okolicy pojawili się kolejni wrogowie i oni będą już korzystali z broni palnej. Jeżeli nie masz nic przeciwko otwartej konfrontacji schowaj się za niewielkim betonowym murkiem #1 i zacznij ich atakować. Pamiętaj o celowaniu w ich głowy #2 , dzięki czemu znacznie szybciej się ich pozbędziesz.

8 - [Fabuła] cz.1 - Mafia II - Osiągnięcia - poradnik do gry
Jeżeli nie chcesz walczyć z uzbrojonymi przeciwnikami to możesz szybko podbiec do samochodu i rozbić szybę #1 - [Fabuła] cz.1 - Mafia II - Osiągnięcia - poradnik do gry

Jeżeli nie chcesz walczyć z uzbrojonymi przeciwnikami to możesz szybko podbiec do samochodu i rozbić szybę #1 . Jeśli natomiast sytuacja się już uspokoiła lepiej byłoby wybrać opcję rozwiązania mini-gry związanej z rozbrajaniem zamka #2 .

9 - [Fabuła] cz.1 - Mafia II - Osiągnięcia - poradnik do gry
Musisz być gotowy na to, że tuż po tym jak zasiądziesz za kółkiem kradzionej maszyny z pobliskiego budynku wybiegną kolejni wrogowie #1 - [Fabuła] cz.1 - Mafia II - Osiągnięcia - poradnik do gry

Musisz być gotowy na to, że tuż po tym jak zasiądziesz za kółkiem kradzionej maszyny z pobliskiego budynku wybiegną kolejni wrogowie #1 . Zignoruj ich (lub ewentualnie przejdź) i kieruj się w stronę metalowej bramki. Jeśli jest ona otwarta to masz ułatwioną sprawę. W przeciwnym wypadku będziesz ją musiał uderzyć z dużej prędkości #2 .

10 - [Fabuła] cz.1 - Mafia II - Osiągnięcia - poradnik do gry
To nie koniec kłopotów - [Fabuła] cz.1 - Mafia II - Osiągnięcia - poradnik do gry

To nie koniec kłopotów. W pościg za Tobą wyruszy wkrótce inny pojazd, z pokładu którego będziesz ostrzeliwany #1 . Niestety, główny bohater nie dysponuje możliwością jednoczesnego kierowania autem i prowadzenia ostrzału, tak więc pozostaje Ci ucieczka #2 . Jedź w stronę złomowiska i pamiętaj o tym żeby unikać kontaktów z innymi autami i z obiektami z otoczenia, gdyż zostałbyś wtedy szybko dopadnięty i zastrzelony.

11 - [Fabuła] cz.1 - Mafia II - Osiągnięcia - poradnik do gry
W trakcie ucieczki do pościgu może dołączyć policja #1 , przy czym niewiele ulegnie zmianie - nadal musiałbyś utrzymywać odpowiednią prędkość i unikać większych kraks - [Fabuła] cz.1 - Mafia II - Osiągnięcia - poradnik do gry

W trakcie ucieczki do pościgu może dołączyć policja #1 , przy czym niewiele ulegnie zmianie - nadal musiałbyś utrzymywać odpowiednią prędkość i unikać większych kraks. Na szczęście nie będziesz ścigany aż do samego złomowiska, gdyż ścigające Cię osoby powinny się pogubić mniej więcej w połowie drogi. Dowieź ukradzione auta do złomowiska Mike'a #2 i nie przejmuj się jeśli jest ono poważnie uszkodzone, bo nie otrzymasz z tego tytułu żadnych kar finansowych.