Wiadomość gry na świecie 8 lutego 2011, 09:45

autor: Kono

Walka z „cieniem” w nadchodzącym DLC do Marvel vs. Capcom 3

Pomimo tego, że pełna wersja Marvel vs. Capcom 3: Fate of the Two Worlds pojawi się w europejskich sklepach dopiero 18 lutego, Capcom już zapowiedziało pakiety DLC do tej gry. Oprócz dodatków zawierających nowych wojowników (Jill Valentine i Shuma-Gorath) japoński deweloper udostępni nam również DLC zawierający specjalny tryb rozgrywki.

Pomimo tego, że pełna wersja Marvel vs. Capcom 3: Fate of the Two Worlds pojawi się w europejskich sklepach dopiero 18 lutego, Capcom już zapowiedział pakiety DLC do tej gry. Oprócz dodatków zawierających nowych wojowników (Jill Valentine i Shuma-Gorath) japoński deweloper udostępni nam również DLC zawierający specjalny tryb rozgrywki.

Walka z „cieniem” w nadchodzącym DLC do Marvel vs. Capcom 3 - ilustracja #1

Tryb, o którym mowa będzie się nazywać „Shadow Mode”. Przypominać on będzie tzw. „duszki” które fani bijatyk mogą pamiętać choćby z Tekken: Dark Resurection wydanego pierwotnie na PSP. Tryb ten pozwoli graczom na odbycie sparingów z wcześniej przygotowanymi wojownikami kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję, której zachowanie wzorowane będzie na stylach gry autentycznych, słynnych zawodników. W związku z tym każdy taki „cień” będzie miał swoje preferencje co do używanych technik i strategii stosowanej podczas pojedynku.

Walka z „cieniem” w nadchodzącym DLC do Marvel vs. Capcom 3 - ilustracja #2

W pierwszym pakiecie, który zostanie dostarczony graczom w marcu, jako wzory sztucznej inteligencji pojawią się twórcy gry. Tak więc, wszyscy chętni, którzy chcieliby zmierzyć się z producentami trzeciej części Marvel vs. Capcom teraz będą mieć do tego okazję (w pewnym sensie). Osobami, które zaszczycą pierwszy pakiet DLC będą: Ryota Niitsuma (główny producent), Akihito Kadowaki (asystent producenta) oraz bliżej nieznany szef działu testerów japońskiej firmy.

Walka z „cieniem” w nadchodzącym DLC do Marvel vs. Capcom 3 - ilustracja #3

Capcom zapowiedział, że kolejne pakiety (podobne do wyżej opisanego) mają się sukcesywnie pojawiać i zawierać będą po trzy drużyny składające się z „wojowników cieni” symulujących prawdziwych zawodników. Jak na razie nie znamy jednak ceny ani przybliżonej daty wydania kolejnych dodatków tego typu.

Przypominamy, że pełna wersja Marvel vs. Capcom 3: Fate of the Two Worlds zadebiutuje 18 lutego na Xbox 360 i PlayStation 3. Czytelnikom zainteresowanym nowym tytułem Capcomu polecamy film z cyklu Gramy! dotyczący tej produkcji, który został przygotowany przez zespół tvgry.pl.

Walka z „cieniem” w nadchodzącym DLC do Marvel vs. Capcom 3 - ilustracja #4
Walka z „cieniem” w nadchodzącym DLC do Marvel vs. Capcom 3 - ilustracja #5

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
08.02.2011 11:09
mateusz_l87
33
Konsul

Nie dość że pierwszy to jeszcze mogę napisać "czemu nie na peceeee !!!!!!!!!!!oneoneonoenoe głupie konsole"
I już wątek jest kompletny:)

08.02.2011 12:15
odpowiedz
kaszanka9
76
Delbralstroperslerartor

To będzie taka sama porażka jak sf4 i sf4 super, wersja pc zbędna, już wolę pograć w starego killer instinct, gra 100 razy lepsza.

08.02.2011 12:23
odpowiedz
mateusz_l87
33
Konsul

@kaszanka9 - gra zła bo nie na pece? To ja mówię że diablo i stalker i starcraft to gnioty bo tylko na pece:) A tak na poważnie wytłumacz co miałes na myśli. (killer instinct też nie jest grą pecetową)

08.02.2011 13:25
odpowiedz
Koktajl Mrozacy Mozg
129
VR Evangelist

Czytajac o SF4 i jego DLC-strojach myslalem ze to najwiekszy poziom debilizmu (w dodatku byl na plycie), teraz placic za AI? Czym jeszcze nas zaskocza? Otwieraja furtke takim "zachowaniem" grom wyscigowym... Kubica DLC do F1, w Forzie ktogos innego, itd...........................

09.02.2011 00:13
odpowiedz
kaszanka9
76
Delbralstroperslerartor

@mateusz_l87

Mam konsolę, ta gra to syf na dowolnej platformie.

"diablo i stalker i starcraft to gnioty bo tylko na pece" - nie wiem, nie gram.

"killer instinct też nie jest grą pecetową" - ale na nim działa i daje więcej radochy niż sf4 + super i to "coś" razem wzięte.

Jak kiedyś wyjdzie ki3 to zmiażdży wszystko.