Wiadomość gry na świecie 6 grudnia 2016, 20:13

autor: Ender

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands – zapisy do beta-testów i nowy zwiastun

Wystartowały zapisy do beta-testów gry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands. Niestety, na razie nie wiemy, kiedy dokładnie gracze będą mogli przetestować tytuł oraz jak wielu fanów otrzyma taką szansę. Przy okazji producenci opublikowali także nowy zwiastun gry.

Na oficjalnej stronie Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands otworzona została możliwość zapisów do zamkniętych beta-testów gry. Na razie nie wiemy w jaki sposób spośród chętnych wybrani zostaną biorący w nich udział gracze, ani kiedy i jak długo będziemy mogli pobawić się z najnowszym dziełem Ubisoftu. Na początku listopada wydawca potwierdził, że przed premierą produkcji, która wyznaczona jest na 7 marca przyszłego roku, planuje również otwarte testy dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Jeżeli deweloper nie zmienił zdania oznacza to najprawdopodobniej, że Wildlands doczeka się przynajmniej dwóch tur testów, jednej zamkniętej, być może w ciągu najbliższego miesiąca oraz drugiej otwartej, najpewniej tuż przed sklepowym debiutem tytułu.

Przy okazji producenci Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands opublikowali także nowy zwiastun przedstawiający graczom główne założenia kampanii, w której będziemy musieli rozprawić się z potężnym narkotykowym kartelem Santa Blanca, sprawującym faktyczną kontrolę nad Boliwią. Gracze będą mogli bawić się w pojedynkę jak i w kooperacji z trzema innymi osobami. Główną zaletą produkcji ma być jej otwarta struktura, pozwalająca na swobodne wybieranie kolejnych celów i misji oraz sposobów ich wykonania. Podczas zabawy przemierzać będą ogromną i zróżnicowaną mapę, korzystając z bogatego arsenału broni oraz wszelkiego rodzaju pojazdów (samoloty, samochody, śmigłowce itd.).

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands zwiastun z briefingu misji

Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands zwiastun z briefingu misji [2:23]

Zwiastun kolejnej odsłony serii gier akcji, opowiadającej o poczynaniach legendarnego amerykańskiego oddziału specjalnego. Tym razem akcja osadzona jest w Boliwii, gdzie gracz będzie musiał zmierzyć się z niebezpiecznym kartelem narkotykowym.

  1. Zapisy do zamkniętych testów Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands
  2. Graliśmy w Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - Just Cause 3 na poważnie
  3. Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - kompendium wiedzy
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands – zapisy do beta-testów i nowy zwiastun - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
06.12.2016 22:33
sinbad78
119
calm like a bomb

Ciekawe czy tym razem pokuszą się o jakikolwiek antycheat.

07.12.2016 00:22
odpowiedz
1 odpowiedź
@bloczek
21
Centurion

Nawet nie jestem zainteresowany wzięciem udziału w darmowej becie... widziałem zwiastuny i gra generalnie wygląda jak division tylko na większej mapie i z pojazdami.

07.12.2016 07:45
Koktajl Mrozacy Mozg
129
VR Evangelist

W koncu to Ubi :> teraz beda taki styl gier powtarzac co roku :P

07.12.2016 20:39
odpowiedz
Kępes
31
Chorąży

Denuvo 200 Downgrade!