Premium Opis Usług

Moja Kolekcja Gier

W tym miejscu znajdziesz swoją prywatną Kolekcję Gier oraz gry obserwowane, oczekiwane, ocenione, polecane, niepolecane oraz ostatnio oglądane.

Moje obserwowane gry – to wszystkie gry, które obserwujesz i na temat których będziesz dostawać powiadomienia. Możesz dodawać gry do obserwowanych na karcie encyklopedycznej danego tytułu po kliknięciu zielonego przycisku + Moje Gry / Obserwowane. Usunięcie gry z obserwowanych możliwe jest po wybraniu danej gry z listy obserwowanych i kliknięciu „Usuń z obserwowanych” lub z poziomu Ustawień w sekcji Edytuj Gry. UWAGA: Gry obserwowane zobaczysz tylko w swoim profilu. Nie zobaczysz gier obserwowanych innych użytkowników.

Kolekcja Gier – to wszystkie gry, w które grałeś. W ten sposób możesz pokazać innym graczom historię swojej przygody z grami wideo. Możesz dodawać gry do swojej Kolekcji Gier na karcie encyklopedycznej danego tytułu po kliknięciu zielonego przycisku + Moje Gry / Obserwowane. Możesz nie tylko zaznaczyć, w które gry grałeś, ale również, które ukończyłeś. Usunięcie gry z Twoje Kolekcji Gier jest możliwe z poziomu Ustawień w sekcji Edytuj Gry.

Moja hipsterska lista – to lista wszystkich gier, które trafiły do Kolekcji Gier małej liczby użytkowników. Ta lista pojawi się jedynie w przypadku dodania do Kolekcji Gier przynajmniej dziesięciu tytułów.

Gry, na które czekam – to lista wszystkich gier, które polecasz, a które nie miały jeszcze premiery. Aby dodać gry do tej listy, należy dać zieloną łapkę grze, która jeszcze nie miała światowej premiery.

Moje Oceny Gier – to lista wszystkich gier, które oceniłeś. Docelowo da się zobaczyć tylko sześć ostatnich ocen gier, ale możesz przejrzeć całą historię, klikając przycisk Wcześniej Ocenione Gry. Jeśli chcesz ocenić grę, otwórz jej stronę w Encyklopedii Gier, a następnie kliknij przycisk Oceń. Wybierz odpowiednią ocenę na przesuwanym poziomym pasku i zatwierdź wybór klikając na przycisk znajdujący się obok paska. UWAGA: Nie możesz zmienić ani usunąć oceny żadnej z gier.

Największe odchylenia – to lista tych gier, którym przyznałeś ocenę znacząco różniącą się od średniej ocen wszystkich graczy. Ta lista pojawi się jedynie w przypadku dodania do Kolekcji Gier przynajmniej dziesięciu tytułów.

Polecam gry – to lista wszystkich gier, którym dałeś zieloną łapkę. Usunięcie gry z polecanych jest możliwe z poziomu Ustawień w sekcji Edytuj Gry.

Nie polecam – to lista wszystkich gier, którym dałeś czerwoną łapkę. Usunięcie gry z niepolecanych możliwe jest z poziomu Ustawień w sekcji Edytuj Gry.

Ostatnio oglądane – to lista kilku ostatnich gier, które wyświetliłeś w Encyklopedii Gier serwisu GRYOnline.pl. Możesz wyczyścić swoją listę ostatnio oglądanych w Ustawieniach w sekcji Edytuj Gry.