Premium Opis Usług

Mój profil na serwisie GRYOnline.pl

Twój profil w serwisie GRYOnline.pl to strona, którą zobaczyć może każdy użytkownik oraz każda osoba niezalogowana.

Twój profil składa się z następujących elementów:

Awatar – identyczny dla Twojego profilu oraz na forum dyskusyjnym w serwisie GRYOnline.pl. Awatar możesz zmienić w Ustawieniach, w zakładce Edytuj Profil.

Ksywka – pod awatarem znajdziesz swoją ksywkę oraz datę rejestracji w GRYOnline.pl.

Moje Gry – skrót informacji na temat Twoich gier. Znajdziesz tu liczbowe dane dotyczące gier, w które grałeś, oraz gier ukończonych, oczekiwanych, ocenionych, polecanych oraz odradzanych. Możesz wyświetlić wszystkie gry użytkownika, klikając przycisk „Zobacz wszystkie Moje Gry”.

Komentarze – ta sekcja dotyczy bezpośrednio Twojej działalności na forum dyskusyjnym. Znajdziesz tutaj swój stopień, ranking, liczbę wypowiedzi oraz sygnaturkę. Z tego poziomu możesz również otworzyć stronę WWW, o ile podałeś ją w Ustawieniach w zakładce Edytuj Profil, w sekcji „Informacje o mnie”. Możesz wyświetlić wszystkie swoje komentarze, klikając „Moje posty na Forum”.

Znajdź mnie – tutaj pojawi się pełna lista Twoich profili growych, o ile je uzupełniłeś. Profile growe można uzupełnić w Ustawieniach w zakładce Edytuj Profil.

Mój sprzęt – ta sekcja dotyczy Twojego sprzętu lub platform, na których grasz. Informacje te (zarówno wybór platform, jak i opcjonalny tekst) możesz uzupełnić w Ustawieniach w zakładce Edytuj Profil.

Więcej o mnie – tutaj pojawi się pełna lista Twoich profili społecznościowych, o ile je uzupełniłeś, oraz krótki tekst o Tobie. Obie te opcje znajdziesz w Ustawieniach w zakładce Edytuj Profil.

Moje Zainteresowania – tutaj znajduje się pełna lista Twoich zainteresowań w formie grafik. Swoje zainteresowania możesz uzupełnić w Ustawieniach w sekcji Edytuj Zainteresowania.

Moja Galeria – tutaj znajdziesz wszystkie obrazki, które dodałeś do swojej galerii. Możesz dodawać obrazki do swojej galerii w Ustawieniach w sekcji Edytuj Profil.