Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat SpellForce 2: Władca Smoków

SpellForce 2 - zapowiedziano rozszerzenie Demons Of The Past

Góral, 21 września 2013, 11:34

Firma Nordic Games zapowiedziała ostatnie rozszerzenie do gry SpellForce 2 - Demons Of The Past. Tytuł całkowicie rozstrzygnie losy mieszkańców Eo i ukaże się 24 października bieżącego roku.

Data premiery Faith in Destiny - samodzielnego dodatku do Spellforce 2

Jiker, 20 lipca 2010, 09:39

Minęły już ponad cztery lata od premiery Spellforce 2: Czas Mrocznych Wojen – popularnej gry fantasy łączącej w umiejętny sposób elementy cRPG oraz strategii czasu rzeczywistego. Przez ten czas doczekaliśmy się debiutu jednego rozszerzenia, a także zapowiedzi kolejnego. Wczoraj, po długim czasie oczekiwania, poznaliśmy wreszcie oficjalną datę publikacji drugiego z dodatków.

Informacje o nowym dodatku do Spellforce 2

Rock Alone, 15 lutego 2010, 18:41

JoWooD Entertainment wraz z DreamCatcher Games ogłosiły informację na temat kolejnej gry, której akcja będzie się toczyć w świecie SpellForce 2. Faith In Destiny, gdyż z takim podtytułem produkt pojawi się na rynku, trafi do sprzedaży w drugim kwartale 2010 roku (najprawdopodobniej w kwietniu).

Osiem nowych tytułów w Extra Klasyce

Crash, 11 września 2009, 11:05

Dzięki staraniom firmy CD Projekt, na terenie całego kraju do sklepów powędrowały nowe odsłony gier z serii Extra Klasyka. Graczy, z nieco mniej zasobnym portfelem, powinien ucieszyć fakt, iż wśród ośmiu nowości, pojawiły się takie hity jak Stranglehold czy Supreme Commander: W obliczu wroga.

Nowy dodatek do Spellforce’a 2

Łosiu, 21 maja 2009, 11:28

W sieci niespodziewanie pojawiły się informacje mówiące, że w niedługim czasie ukaże się nowe rozszerzenie do drugiej części Spellforce’a, popularnej gry fantasy łączącej elementy RPG i strategii czasu rzeczywistego. Dodatek będzie nosił tytuł Faith In Destiny.

Phenomic wraca na rynek z grą Battleforge

ult, 8 lutego 2008, 13:43

Firma Phenomic wraca na rynek komputerowy pod banderą Electronic Arts. Przygotowywana przez nią gra, Battleforge, została objawiona na teaserowej stronie internetowej.

Serie SpellForce, Gothic i The Guild w kosmicznym wydaniu

Thorwalian, 12 listopada 2007, 13:41

Nie ma nic bardziej pociągającego dla maniaka gier komputerowych jak różnego rodzaju oferty premierowe takich produkcji, których wypatruje się z utęsknieniem. W końcu to dla kolekcjonera nie lada gratka dysponować czymś, o czym zwykły nabywca, zwykłej szarej wersji niezwykłej gry może tylko pomarzyć.

Poradnik: Spellforce 2: Władca Smoków

Redakcja GRYOnline.pl, 12 czerwca 2007, 21:11

Władca Smoków (oryginalny tytuł brzmi Dragon Storm) jest oficjalnym dodatkiem do gry Spellforce 2: Czas Mrocznych Wojen, dzięki któremu przedłużymy emocjonującą przygodę w jej świecie. Skoro zdecydowałeś się rozpocząć tą kampanię, zakładam, że jesteś już doświadczonym wojownikiem, a rozgrywka w Spellforce 2 ma przed Tobą niewiele tajemnic.

SpellForce 2: Dragon Storm – zagraj jako pierwszy!

Vercetti, 22 marca 2007, 16:58

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów gry SpellForce 2, austriacki JoWood opublikował w sieci pierwszy dodatek do popularnej mieszanki strategii i RPG. Dragon Storm, czyli największy w historii serii Phenomic add-on został dzisiaj udostępniony do pobierania.

Tytuły JoWooDa dostępne w ofercie Metaboli

bartek, 7 marca 2007, 14:47

Znany i lubiany producent gier, firma JoWooD, podpisał bardzo korzystny kontrakt z Metaboli – jednym z największych dystrybutorów sieciowych, operującym na terenie Francji, Niemiec, Anglii, Kanady oraz Włoch. Co w tym takiego korzystnego? Już śpieszę z odpowiedzią. Otóż, od dnia dzisiejszego w ofercie Metaboli znajdą się tytuły ze stajni JoWooD m.in. Gothic 3, Spellforce 2, czy też The Guild 2

Znamy datę premiery gry SpellForce 2: Dragon Storm

Krystian Smoszna, 6 marca 2007, 07:58

Wiemy już, kiedy dokładnie zadebiutuje na rynku pierwszy, oficjalny dodatek do gry SpellForce 2, zatytułowany Dragon Storm. Z informacji ujawnionych przez producentów programu wynika, że rozszerzenie stanie się dostępne za niespełna dwa tygodnie.

SpellForce 2: Dragon Storm ujrzy światło dzienne dopiero w przyszłym roku

eLKaeR, 19 października 2006, 16:23

Początkowo zakładano, że pierwsze oficjalne rozszerzenie gry SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen (Spellforce 2: Shadow Wars) zadebiutuje jeszcze przed końcem bieżącego roku. Tymczasem niemiecka firma JoWooD Productions, odpowiedzialna za wprowadzenie dodatku na rynek, poinformowała o umieszczeniu nadchodzącego produktu w katalogu na pierwszy kwartał 2007.

Dodatki do SpellForce II i Gothic 3 w produkcji

Elrond, 17 września 2006, 14:55

Mimo, iż przedstawiciele JoWooD nie podali tego oficjalnie do wiadomości, wygląda na to, iż serie SpellForce oraz Gothic doczekają się dodatków. Taką przynajmniej informację niesie ze sobą ostatni raport finansowy przedstawiony przez firmę.