Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat LostWinds

LostWinds i LostWinds 2 – przebojowe platformówki twórców Elite: Dangerous trafiły na PC

Ender, 24 marca 2016, 19:52

W serwisie Steam zadebiutowały gry LostWinds i LostWinds 2, a więc kolorowe i oryginalne platformówki brytyjskiego studia Frontier Developments, odpowiadającego za produkcję Elite: Dangerous. Oba tytuły pojawiły się pierwotnie kilka lat temu na konsoli Wii.

Kontynuacja LostWinds najpopularniejszą grą w serwisie WiiWare

Jiker, 5 listopada 2009, 10:15

Przedstawiciele firmy Frontier Developments poinformowali, że ich najnowsze dzieło – LostWinds: Winter of the Melodias na Nintendo Wii – w zaledwie kilka tygodni od dnia swojej światowej premiery uzyskało miano najlepiej sprzedającej się produkcji w historii europejskiej i amerykańskiej wersji serwisu dystrybucji cyfrowej WiiWare.

Wieści ze świata (OnLive, Champions Online, God of War Collection) 3/09/09

Jiker, 3 września 2009, 14:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: OnLive w fazie zamkniętych beta-testów, zapowiedź pierwszej gry wyłącznie na Nintendo DSi, Blood Moon pierwszą aktualizacją Champions Online, pierwsze urodziny serwisu GOG.com i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Final Fantasy XIII, Final Fantasy XIV, Fallout 3) 31/08/09

Jiker, 31 sierpnia 2009, 11:55

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: zapowiedź kontynuacji LostWinds na Wii, rozpakowywanie PSP Go, ujawnienie japońskiej daty premiery Final Fantasy XIII, Final Fantasy XIV z miesięcznym abonamentem i inne. Zapraszamy do lektury.

LostWinds najpopularniejszym tytułem na WiiWare

vampire, 18 czerwca 2008, 14:52

Ogromnym sukcesem cieszy się gra LostWinds autorstwa studia Frontier Developments. Jest ona jedną z pierwszych, jakie otrzymali amerykańscy i europejscy posiadacze Wii wraz z premierą usługi sieciowej WiiWare. Według informacji podanych przez Laurenta Fischera, dyrektora do spraw marketingu Nintendo Europe, użytkownicy Wii pobierają najczęściej właśnie ten tytuł.

Dziś startuje WiiWare w Europie

vampire, 20 maja 2008, 10:26

Dziś w końcu także europejscy posiadacze konsoli Wii będą mogli cieszyć się dobrodziejstwami przygotowanego dla niej systemu sieciowej dystrybucji - WiiWare. Lista gier dostępnych na starcie różni się od tej jaką mieli mieszkańcy USA i to raczej na naszą korzyść. Chociaż jak się okazuje nie od razu otrzymamy wszystkie osiem tytułów, które wcześniej zapowiadano, lecz tylko sześć z nich.

WiiWare - europejska lista gier startowych

Jiker, 13 maja 2008, 11:45

Amerykańscy posiadacze Wii już od wczoraj mogą korzystać z dobrodziejstw serwisu WiiWare. Startowa lista gier zawiera jednak tylko sześć pozycji, z których, jak donoszą miłośnicy Nintendo, raptem tylko dwie do czegoś się nadają. Czy podobne głosy pojawią się w związku z publikacją oficjalnego, europejskiego line-upu? Przekonajmy się.

LostWinds już w maju w ofercie serwisu Wii Ware

Jiker, 21 lutego 2008, 15:11

Firma Frontier Developments ujawniła tytuł swojej pierwszej produkcji powstającej z myślą o serwisie Wii Ware. Będzie nią LostWinds, platformówka ze sporą liczbą elementów przygodowych oraz zręcznościowych. Z pewnością ucieszy wszystkich fanów ostatnich przygód hydraulika Mario.