Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Sims 3: Wymarzone Podróże

Promocja na dodatki do gry The Sims 3

Kono, 9 lutego 2012, 10:56

Firma Electronic Arts Polska ogłosiła, że od 8 do 26 lutego można nabyć jeden z pięciu dodatków do gry The Sims 3 nawet o 40% taniej.

Impreza w plenerze nowym pakietem akcesoriów do The Sims 3

Jiker, 8 grudnia 2010, 09:10

Firma Electronic Arts przedstawiła szczegóły na temat nowego zestawu akcesoriów dedykowanych pecetowej odsłonie gry The Sims 3, autorstwa studia Maxis. Zawartość pakietu Impreza w plenerze spowoduje, że wirtualne spotkania pod gołym niebem nabiorą rumieńców i zachwycą zgromadzonych gości.

Zapowiedziano nowy pakiet przedmiotów do The Sims 3

Jiker, 29 czerwca 2010, 10:11

Firma Electronic Arts zapowiedziała czwarte rozszerzenie do bestsellerowego The Sims 3. Dodatek o nazwie Fast Lane Stuff umożliwi graczom korzystanie z dóbr kojarzonych przede wszystkim z szybkim, pozbawionym trosk i zmartwień stylem życia. Jak widać, Simy zrobiły Karierę, a zarobione pieniądze będą wydawać przede wszystkim na luksusowe zachcianki.

Amerykańscy gracze pod lupą ESA

Olek, 21 czerwca 2010, 14:19

Stowarzyszenie ESA (Entertainment Software Association) prześwietliło amerykański rynek gier wideo. Duża część cyklicznie wydawanego raportu „Essential Facts About The Computer And Video Game Industry 2010"poświęcona została danym statystycznym na temat graczy.

Poradnik: Rig'n'Roll

Redakcja GRYOnline.pl, 11 czerwca 2010, 13:40

"W poradniku do Rig’n’Roll znajdziecie omówienie klawiszologii domyślnej, garść porad ekonomicznych i dotyczących prowadzenia ciężarówki."

Kolejny dodatek do The Sims 3 w czerwcu

Hed, 4 marca 2010, 17:11

Firma Electronic Arts zapowiedziała nowe rozszerzenie do The Sims 3, które tym razem rozwinie możliwości zawodowe bohaterów gry. Produkcja nosi nazwę Ambitions i wprowadzi kilkanaście nowych zawodów – od kariery lekarza, aż po łowcę duchów. Poprzedni dodatek do trzeciej odsłony serii wysłał Simy na wakacje – najwyraźniej nadszedł czas, żeby wrócić do pracy.

Plany EA: Dead Space 2 tylko na konsole oraz więcej Dragon Age, Mass Effect, Spore, NFS i Simsów

Adrian Werner, 9 lutego 2010, 09:11

Electronic Arts podczas zorganizowanej dla inwestorów konferencji ujawniło plany wydawnicze na następne 12 miesięcy. Lista wypełniona jest wieloma tytułami, o których firma nigdy wcześniej nie wspomniała.

Seria The Sims ma już 10 lat

Vercetti, 4 lutego 2010, 11:10

Jedna z najpopularniejszych, najobfitszych w dodatki i najlepiej sprzedających się serii ostatnich lat obchodzi dzisiaj okrągły jubileusz. Cykl The Sims, bo o nim mowa, świętuje dziesiątą rocznicę istnienia. Nie mogło przy tym zabraknąć mnóstwa informacji, podsumowujących dorobek autorów serii.

Najlepiej sprzedającą się grą na PC w zeszłym roku była ...

Elrond, 23 stycznia 2010, 16:50

Nie, nie moi drodzy, ani World of Warcraft Blizzarda, ani kolejna odsłona którejś z gier sportowych EA, ani Modern Warfare 2 (choć w przypadku konsol zapewne mogłaby stanąć w szranki). Po raz kolejny konkurentów zmiażdżyła kochana przez jednych i znienawidzona przez innych seria Sims, a konkretnie jej trzecia część.

Poradnik: The Sims 3: Wymarzone Podróże

Redakcja GRYOnline.pl, 6 stycznia 2010, 08:00

„Poradnik do gry The Sims 3: Wymarzone podróże zawiera szczegółowy opis nowych lokacji, dostępnych w tym rozszerzeniu. Zostały tu uwzględnione opisy zadań, których można się w nich podjąć oraz miejsc do zwiedzenia.”

Edytor światów dla The Sims 3

Gambrinus, 17 grudnia 2009, 12:32

Trzecia część popularnej serii The Sims ukazała się w czerwcu tego roku. Liczne usprawnienia w porównaniu do poprzednich odsłon cyklu zaowocowały bardzo pozytywnymi recenzjami. Jedną z najciekawszych nowości było odejście od sztucznego podziału świata na lokacje. Wirtualne miasteczko stanowiło spójną całość, którą można było zwiedzać przechadzając się po okolicy.

Wieści ze świata (Forza Motorsport 3, The Sims 3, LEGO Indiana Jones) 18/11/09

Jiker, 18 listopada 2009, 14:55

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Facebook w PlayStation Network, DLC do Forza Motorsport 3, premiera nowego LEGO Indiana Jones i rozszerzenia do The Sims 3, nowe studio Activision i inne. Zapraszamy do lektury.

Pierwszy dodatek do The Sims 3 ozłocony

Hed, 3 listopada 2009, 09:55

The Sims 3: Wymarzone Podróże, czyli pierwszy dodatek do trzeciej odsłony znanej serii, został ozłocony, więc 17 listopada trafi do sklepów na świecie i trzy dni później w Polsce. Produkcja wyjdzie w 60 krajach i 22 językach, w tym oczywiście także polskim. Jak sama nazwa rozszerzenia wskazuje, pozwoli ono przeżyć naszym Simom niesamowite przygody w różnych zakątkach globu.

Wieści ze świata (God of War 3, The Sims 3, Gran Turismo 5) 21/10/09

Jiker, 21 października 2009, 14:25

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: data premiery Halo Waypoint i czarnej wersji Nintendo Wii, ekskluzywne dodatki dla przyszłych nabywców The Sims 3: Wymarzone Podróże, kolejne plotki o Gran Turismo 5, Queen w LEGO Rock Band, God of War 3 być może z dodatkami DLC i inne. Zapraszamy do lektury.

Katie Melua, LeAnn Rimes i Nelly Furtado tworzą nagrania w Simlish do Wymarzonych Podróży

Maciej Śliwiński, 14 października 2009, 12:14

Electronic Arts ogłosiło wczoraj listę artystów i ich piosenek, które usłyszymy w zbliżającym się dodatku do gry The Sims 3, zapowiedzianych na listopad tego roku Wymarzonych Podróżach. EA udało się zaprosić do współpracy kilku znanych muzyków.

Co nam zabrały Simsy?

Hed, 13 października 2009, 09:18

Ward Moore, jedna z osób zatrudnionych w firmie Maxis, przybliżył nam dwa projekty studia, które zostały odłożone na półkę na rzecz marki The Sims. Decyzja najprawdopodobniej okazała się słuszna, bo w końcu Simsy stały się jedną z najpopularniejszych pecetowych gier, ale jednak anulowane tytuły również mogły być zabawne. Chodzi mianowicie o SimMars oraz SimCastle.

Next Gen - odc. 7 - Sims of War

Runshin & Lans Tartare, 30 września 2009, 11:20

Relacja z konferencji Electronic Arts na gamescom - szczegóły na temat FIFA 10, Bad Company 2, Dante’s Inferno, Mass Effect 2 i Dragon Age: Początek

Maciej Śliwiński, 18 sierpnia 2009, 19:55

Targi gamescom powoli zaczynają się na dobre. Jako pierwsza odbyła się konferencja Electronic Arts, na której zaprezentowano kilka świetnie zapowiadających się tytułów. W katalogu wydawniczym tej firmy na najbliższy czas znajdują się między innymi Mass Effect 2 oraz Dragon Age: Początek, wybrane przez Was do dziesiątki najbardziej oczekiwanych gier prezentowanych na targach w Kolonii.

Dodatek do Simsów 3 oficjalnie zapowiedziany

Hed, 3 sierpnia 2009, 17:29

Pierwsze rozszerzenie do gry The Sims 3 zostało oficjalnie zapowiedziane. O tym, że dodatek jest w produkcji, wiemy od miesiąca, chociaż oczywiście fani na pewno spodziewali się go jeszcze przed pojawieniem się pierwszych przecieków na ten temat. The Sims 3: World Adventures zabierze graczy i Simy w podróż po lokacjach inspirowanych bardzo znanymi, prawdziwymi miejscami.