Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Pyroblazer

Premiery gier w Polsce (1-7 czerwca)

Vercetti, 8 czerwca 2009, 08:01

Pierwszy tydzień czerwca trafi do historii jako czas, w którym ukazała się bądź co bądź najbardziej oczekiwana gra ze stajni Electronic Arts – The Sims 3. Najnowsza odsłona symulatora ludzkiego życia zadebiutowała na rynku w miniony piątek, a nasz serwis równo z premierą tytułu zamieścił jego obszerną recenzję.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (14 listopada 2008)

Jiker, 14 listopada 2008, 13:29

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Warhammer Online również w Korei, Red Alert 3 w wersji na 360-tkę debiutuje na rynku, zapowiedziano Evasive Space, pecetowy Pyroblazer dostępny, nowy epizod American McGee’s Grimm, plotki o LittleBigPlanet na PSP. Życzymy miłej lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (4 listopada 2008)

Jiker, 4 listopada 2008, 12:24

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: zestaw Gears of War 2, średniowieczny Steam, Xbox 360 bez obniżek, Bad Company z nowymi mapami, akcesoria do Xboxa 360 również w Europie i inne. Zapraszamy do lektury.

Pyroblazer w ofercie City Interactive

Elrond, 19 października 2008, 15:27

W połowie marca tego roku przedstawiciele studia Eipix Entertainment zapowiedzieli prace nad futurystycznymi wyścigami połączonymi ze zbrojną eksterminacją przeciwników. Fanów gier tego rodzaju pragniemy uspokoić - Pyroblazer, bo taki tytuł noszą wspomniane wyścigi, ukaże się w Polsce dzięki firmie City Interactive. Zajmie się ona także wydaniem gry w Czechach, Słowacji oraz na Węgrzech.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (7 października 2008)

Jiker, 7 października 2008, 11:10

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: gonimy własny ogon w Pyroblazer, słuchamy ścieżki dźwiękowej NBA 2K9, kupujemy talizmany, walczymy w wojnie secesyjnej, rockujemy z dodatkiem do Guitar Hero: On Tour oraz regionalizujemy Nintendo DSi. Zapraszamy do lektury.

Zapowiedziano Pyroblazer

Przemysław Zamęcki, 18 marca 2008, 09:25

Futurystyczne wyścigi połączone ze strzelaniem do przeciwników nie są raczej domeną pecetów. Tym razem jednak się udało – Pyroblazer zmierza w kierunku Wii, PSP i właśnie komputerów osobistych.