Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Dragon Quest V

Najlepsze gry mobilne stycznia (WWE Immortals, Flockers, The Witcher Battle Arena)

Adrian Werner, 4 lutego 2015, 13:45

Omawiamy najlepsze gry mobilne pierwszego miesiąca tego roku. Wśród polecanych styczniowych pozycji znalazły się takie produkcje jak The Witcher Battle Arena, WWE Immortals, Dragon Quest V czy Heroes of Might & Magic III: HD Edition.

Dragon Quest V: Hand of the Heavenly Bride - premiera mobilnej konwersji hitowego jRPG

Jiker, 22 stycznia 2015, 17:08

Firma Square Enix udostępniła mobilną konwersję gry jRPG Dragon Quest V: Hand of the Heavenly Bride. Obszerna produkcja jest pierwszą, która została oryginalnie wydana na konsolę SNES. Skok w zakresie szaty graficznej pociągnął za sobą nowości w mechanice zabawy, z możliwością werbowania potworów na czele.

Szara przeszłość i różowa przyszłość Square Enix

Jiker, 23 maja 2009, 10:59

Japońska firma Square Enix upubliczniła szczegóły rocznego raportu finansowego za 2009 rok fiskalny (okres od 1/04/08 do 31/03/09). W jego ramach ujęła m.in. sprzedaż swoich najlepszych produkcji oraz podzieliła się z nami oczekiwaniami co do przyszłych wyników finansowych.

Wyniki sprzedaży gier z najważniejszych serii Square-Enix

Hed, 23 kwietnia 2009, 10:24

Firma Square-Enix opublikowała podsumowanie wyników sprzedaży swoich trzech najważniejszych marek. Dotyczą one łącznie wszystkich wydanych gier w ramach danego tytułu. Liczby są naprawdę imponujące i na pewno robią spore wrażenie. Najpotężniejszy produkt japońskiego koncernu, czyli pozycje z serii Final Fantasy, w sumie znalazły już przeszło 85 milionów nabywców na całym świecie.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (25 kwietnia 2008)

Jiker, 25 kwietnia 2008, 11:30

Variety Map Pack w wersji dla PS3 już dostępny, daty europejskiej premiery Dracula: Origin, Summer Athletics, Dragon Quest Swords: The Masked Queen... oraz nowych Pokemonów, publikacja demonstracji Operation: Darkness, wyniki finansowe Nintendo i UbiSoft – zapraszamy Was do lektury ostatnich w tym tygodniu „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (16 kwietnia 2008)

Jiker, 16 kwietnia 2008, 10:00

Okami na Wii debiutuje, nowe gry w Xbox Originals, Emergency Mayhem już dostępne, Capcom planuje wykupienie zachodniego studia, Disney zamyka swoje MMO, Square Enix podaje oficjalne informacje o światowej premierze Dragon Quest V – zapraszamy Was do środowego wydania „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”. Życzymy miłej lektury!

Posiadacze DS-ów dostaną także remake Dragon Quest V

Misiek, 20 grudnia 2007, 11:59

Dragon Quest to chyba najpopularniejsza seria RPG-ów w Kraju Kwitnącej Wiśni. Każda część tej sagi sprzedaje się w milionowych nakładach. 22 listopada zadebiutował w Japonii na DS-a Dragon Quest IV (remake hitu z NES-a) i w zaledwie 4 dni znalazł 597,000 nabywców. My cały czas czekamy na europejską wersję tego tytułu, a tymczasem zapowiedziano już remake piątej części.

Dragon Quest 4, 5, 6 – reedycje na DS-a

Misiek, 31 lipca 2007, 10:30

Od jakiegoś czasu w internecie krążyły plotki, które sugerowały, iż Square Enix może tworzyć remake Dragon Quest 4 na DS-a. Tymczasem firma zaskoczyła wszystkich – w jednym z japońskich magazynów pojawiło się potwierdzenie aż trzech części (czwartej, piątej i szóstej), które doczekają się reedycji na handheldzie Nintendo.

Kolejne częsci Final Fantasy i Dragon Quest nie tylko na PS3

Fulko de Lorche, 16 listopada 2005, 12:11

Gry Final Fantasy XIII i Dragon Quest IX ukażą się prawdopodobnie w wersjach na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 - poinformował w wywiadzie dla japońskiego serwisu Yahoo/Reuters Yoichi Wada, szef Square Enix.