Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Tiger Woods PGA Tour Online

Przeglą[email protected] Granie - nowożytna Ultima, stalowe cygara i Tiger Woods

Rock Alone, 19 lipca 2010, 11:56

Dzisiejszy artykuł rozpoczyna cykl artykułów dotyczących gier przeznaczonych na przeglądarki internetowe. Chciałbym Wam dzisiaj przedstawić trzy, całkiem fajne tytuły, którym warto poświęcić odrobinę uwagi. Nawet jeśli ktoś z tego typu rozrywką nie miał wcześniej do czynienia, to jest szansa, że znajdzie tu dla siebie coś ciekawego. Jeśli nie w tym artykule, to być może w kolejnych.

Rusza Tiger Woods PGA Tour Online

Rock Alone, 7 kwietnia 2010, 07:59

Gra Tiger Woods PGA Tour Online jest już dostępna w pełnej, płatnej wersji. Premiera była przesuwana kilkukrotnie, by wreszcie wczoraj wieczorem, wraz z końcem bardzo popularnej otwartej bety, trafić wreszcie do graczy.

Nowa odsłona Tiger Woods PGA Tour i beta-testy odsłony przeglądarkowej

Jiker, 22 stycznia 2010, 10:03

Koncern Electronic Arts kontynuuje rozwój marki Tiger Woods PGA Tour. Firma zapowiedziała właśnie jej nową odsłonę o numerze 11, a także uruchomiła zgodnie z oczekiwaniami betę przeglądarkowego Tiger Woods PGA Tour Online.

Wieści ze świata (EVE Online, Heavy Rain, Tiger Woods PGA Tour Online) 21/1/10

Jiker, 21 stycznia 2010, 14:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: aktualizacja EVE Online, Criterion Games rezygnuje z dodatków do Burnout Paradise, kolejny rekord Tetrisa, start beta-testów Tiger Woods PGA Tour Online i inne. Zapraszamy do lektury.

Status Tiger Woods PGA Tour Online

Rock Alone, 5 stycznia 2010, 08:48

Tiger Woods dostarczył ostatnio masy niezapomnianych wrażeń czytelnikom plotkarskich pism. Pisanie o szczegółach nie należy, na szczęście do naszych obowiązków. Interesuje nas natomiast, jak cały zamęt wokół znanego golfisty wpłynął na jego współpracę z EA Sports, a co za tym idzie na zapowiadaną w tym miesiącu premierę gry Tiger Woods PGA Tour Online.

Tiger Woods PGA Tour Online od EA Sports ... w przeglądarce

Elrond, 30 maja 2009, 12:07

Jakiś czas temu na łamach naszego serwisu przedstawiliśmy stanowisko Petera Moore'a, szefa EA Sports, dotyczące poszukiwania nowych form dystrybucji gier tworzonych przez to studio. Pan Moore skłaniał się ku odejściu od klasycznego sposobu sprzedaży gier i bazowaniu na dystrybucji elektronicznej. Opisywana strategia wchodzi w życie - Tiger Woods PGA Tour Online dostępna będzie przez przeglądarkę.