Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Metroid: Other M

Piractwo nie jest jedyną przyczyną słabej sprzedaży gier na konsole Nintendo

Olek, 10 października 2010, 11:09

Satoru Iwata słynie z zaskakujących wypowiedzi. Niedawno szef Nintendo otwarcie przyznał, że słaba sprzedaż gier przeznaczonych na konsole Nintendo Wii i DS nie wynika jedynie z szerzącego się piractwa. Jego zdaniem dobre tytuły potrafią obronić się same.

Konferencja Nintendo - zapowiedź Nintendo 3DS, nowa Zelda, Golden Sun, Kirby i Donkey Kong Country

Jiker, 15 czerwca 2010, 22:15

Zakończyła się kolejna z wielkich konferencji tegorocznych targów E3. Spotkanie z japońskim koncernem Nintendo okazało się nad wyraz ciekawych doświadczeniem, którego zdecydowanie najjaśniejszym punktem była zapowiedź nowej przenośnej konsoli – Nintendo 3DS. Zgodnie z obietnicami nie zabrakło również ujawnienia kolejnej odsłony cyklu The Legend of Zelda na Nintendo Wii.

Nintendo opóźnia premierę dwóch ważnych gier na konsolę Wii

Jiker, 24 kwietnia 2010, 12:32

Firma Nintendo potwierdziła nieoficjalne doniesienia na temat opóźnienia amerykańskiej premiery jednych z najbardziej oczekiwanych produkcji na konsolę Wii – gry akcji Metroid: Other M oraz strzelaniny Sin & Punishment: Star Successor.

Wieści ze świata (Uncharted 2: Among Thieves, The Settlers 7, MAG) 23/04/10

Jiker, 23 kwietnia 2010, 12:55

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o aktualizacji The Settlers 7 i Uncharted 2: Among Thieves, darmowym DLC do MAG, restrukturyzacji w firmie SEGA, a także zwolnieniach w Krome Studios. Zapraszamy do lektury.

Europejskie daty wydania kluczowych gier Nintendo

Rock Alone, 26 lutego 2010, 08:40

Wczoraj opublikowaliśmy daty premier dla gier na konsole Nintendo w Stanch Zjednoczonych. Niedługo potem, podczas „Szczytu Nintendo” w Londynie, podano również terminy obowiązujące dla rynku europejskiego.

Wieści z amerykańskiej konferencji Nintendo [news uaktualniony]

Rock Alone, 25 lutego 2010, 08:57

Podczas konferencji prasowej w ramach Nintendo Summit w San Francisco, Nintendo ogłosiło daty premier najważniejszych produkcji dla platform Wii oraz DS dla rynku Stanów Zjednoczonych.

Super Mario Galaxy 2 oraz Metroid other M już w te wakacje

Rock Alone, 24 lutego 2010, 13:29

Mamy dobrą wiadomość dla fanów platformy Nintendo Wii. Dwa z niecierpliwością oczekiwane tytuły - Super Mario Galaxy 2 oraz Metroid: Other M - będą miały premierę znacznie szybciej niż pierwotnie oczekiwano.

Wieści ze świata (Halo: Reach, The Legend of Zelda, Dead to Rights) 01/02/10

Hed, 1 lutego 2010, 14:40

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj mówimy o tym jakie gry na pewno nie pojawią się w xboksowym wirtualnym salonie gier, dementujemy plany odnośnie wykorzystania Natala w Halo: Reach i spekulujemy na temat dat premier kilku dużych gier na Wii.

Wieści ze świata (Dragon Age: Początek, Sony, BioWare) 29/1/10

Jiker, 29 stycznia 2010, 15:16

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: premiera DLC do Dragon Age: Początek, niecodzienny konkurs MLB 2K10, o debiucie Metroid Other M, kolejne projekty BioWare również na PS3 i inne. Zapraszamy do lektury.

10 najważniejszych nowinek z E3 zdaniem Time

Hed, 5 czerwca 2009, 10:50

Serwis internetowy Time opublikował listę 10 najważniejszych ogłoszeń, które mogliśmy zobaczyć i usłyszeć na kończących się już targach E3. Miejsce pierwsze zgarnął ciekawie prezentujący się projekt Natal, czyli wizja konsoli nie wymagającej od gracza trzymania fizycznego kontrolera. Pomysł został zaprezentowany na konferencji Microsoftu. Wsparli go przykładowo Steven Spielberg i Peter Molyneux.