Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Sacred 2: Władca Smoków

Deep Silver zapowiada Risen 2 i Sacred 3

Adrian Werner, 19 sierpnia 2010, 10:59

Jak dotąd tegoroczne targi gamescom przyniosły wiele wieści ujawniających nowe ciekawe projekty. Teraz Deep Silver podzielił się własnymi nowinami, które powinny ucieszyć każdego fana gier roleplaying.

Deep Silver przejmuje prawa do marki Sacred. W planach część trzecia

Jiker, 23 sierpnia 2009, 10:10

Bankructwo firmy Ascaron i przejęcie większości jej dóbr przez niemieckie Kalypso Media zamknęło kwestie przyszłości zdecydowanej większość marek znajdujących się w posiadaniu tej pierwszej. Nie do końca jasna była już tylko sytuacja z cRPG Sacred, którego najnowsza, druga odsłona wydana została zarówno na pecety, jak i konsole Xbox 360 oraz PlayStation 3.

Sacred 2: Ice & Blood w planach na konsole

Vercetti, 5 sierpnia 2009, 08:45

Pomimo zamknięcia studia Ascaron prace nad pecetowym dodatkiem do cRPG Sacred 2 idą pełną parą. Rozszerzenie zatytułowane Ice & Blood trafi na niemiecki rynek już 28 sierpnia, a - jak donoszą autorzy na oficjalnym forum gry - istnieją również plany, by jeszcze w tym roku tytuł ukazał się na konsolach.

Wieści ze świata (Alan Wake, LittleBigPlanet, Braid) 4/08/09

Jiker, 4 sierpnia 2009, 12:43

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: nowy zwiastun Monster Hunter Tri, Nintendo DSi z obsługą Facebooka, petycja w sprawie pecetowego Alana Wake’a, LittleBigPlanet na PSP również z płatnymi poziomami, Braid także na PlayStation 3 i inne. Zapraszamy do lektury.