Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Apollo Justice: Ace Attorney

Ace Attorney: Apollo Justice - prawnicza przygodówka Capcomu doczeka się wersji mobilnej

Adrian Werner, 14 października 2016, 11:03

Firma Capcom poinformowała, że pracuje nad mobilną konwersją gry Ace Attorney: Apollo Justice, czyli prawniczej przygodówki, wydanej pierwotnie na Nintendo DS w 2007 roku.

Phoenix Wright powróci w Ace Attorney 5

Adrian Werner, 5 września 2012, 11:52

Mamy dobre wieści dla fanów Phoenixa Wrighta. Firma Capcom ogłosiła, że najpopularniejszy prawnik świata gier powróci w Ace Attorney 5. Projekt zmierza na konsolę Nintendo 3DS.

Capcom zapowiedział grę Ace Attorney 5. Trzy części serii trafią na iOS/Android

Hed, 30 stycznia 2012, 09:36

Capcom potwierdził, że gra Ace Attorney 5 jest w produkcji. Firma nie ujawniła jednak żadnych szczegółów kolejnej odsłony serii sądowej, która zdobyła ogromną popularność na konsoli DS. Wiemy za to, że koncern planuje przenieść trzy pierwsze części marki na urządzenia przenośne iOS i Android.

Zapowiedziano crossover przygód Phoenixa Wrighta i Professora Laytona

Taven, 20 października 2010, 10:09

Dwójka jednych z najbardziej popularnych bohaterów gier na przenośną konsolę Nintendo DS – Phoenix Wright i Professor Layton - doczeka się wspólnej produkcji. Crossover - zapowiedziany podczas wczorajszej konferencji prasowej studia Level-5, odpowiedzialnego za gry z Professorem Laytonem w roli głównej - będzie nosił tytuł Professor Layton vs. Gyakuten Saiban (pod nazwą Gyakuten Saiban seria Ace Attorney ukazuje się w Kraju Kwitnącej Wiśni).

Rywal Phoeniksa Wrighta głównym bohaterem nowej odsłony Ace Attorney

Jiker, 10 kwietnia 2008, 13:45

W dotychczasowych odsłonach cyklu Gyakuten Saiban, znanego poza granicami Japonii pod nazwą Ace Attorney, wcielaliśmy się w postaci adwokatów Phoeniksa Wrighta i Apollo Justice, broniących niesłusznie oskarżonych obywateli. Nowa, piąta część Gyakuten Saiban przełamie tę zasadę, umożliwiając nam wcielenie się rolę oskarżyciela.

Pheonix Wright pojawi się na PC

Przemysław Zamęcki, 13 marca 2008, 14:10

Jeden z przygodowych hitów przenośnej konsoli Nintendo Game Boy Advance zawita wkrótce na ekrany pecetowych monitorów. Mowa tutaj o sądowo-prawniczej serii Ace Attorney (Gyakuten Saiban), którą Capcom zamierza sprzedawać posiadaczom komputerów w odcinkach przez Internet.

Zagraj w demo Apollo Justice na PC

ult, 17 stycznia 2008, 12:36

Capcom, firma odpowiedzialna za produkcję przygodowej gry Apollo Justice: Ace Attorney, zaoferowała wypróbowanie swojego nowego produktu tym, którzy nie posiadają konsoli Nintendo DS. Jest to możliwe dzięki technologii flash – jej możliwości pozwoliły przenieść akcję przygodówki na PC.