Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Ninja Gaiden Sigma

Trylogia Ninja Gaiden twórców NiOh wreszcie trafi na PC

Adrian Werner, 18 lutego 2021, 10:13

Studio Team Ninja zapowiedziało Ninja Gaiden: Master Collection, czyli zestaw zawierający trzy odsłony klasycznej serii gier akcji. Będzie to debiut tych produkcji na PC.

Dead or Alive 5 i Ninja Gaiden 3 w przyszłym roku, zwiastuny już teraz

Soviet, 14 września 2011, 16:40

Trwają targi Tokyo Game Show. Na konferencji Tecmo Koei ogłoszono, że powstaje piąta część serii Dead or Alive, podano także kilka szczegółów dotyczących Ninja Gaiden 3.

Seria Ninja Gaiden będzie kontynuowana

Filip „fsm” Grabski, 17 maja 2009, 13:25

Szef Team Ninja - Tomonobu Itagaki, odpowiedzialny za powołanie do życia Ryu Hayabusy i całej serii Ninja Gaiden już od pewnego czasu nie dowodzi zespołem. Jego miejsce zajął Yosuke Hayashi - człowiek, spod którego ręki wyszły edycje Sigma na PS3. I podczas gdy oryginalny twórca zarzekał się, że Ninja Gaiden II będzie ostatnim odcinkiem serii, nowy szef ma zupełnie inne podejście do sprawy.

Ninja Gaiden II zaatakuje PS3

Filip „fsm” Grabski, 17 marca 2009, 12:24

Szykuje się powtórka z 2007 roku, kiedy to specjalna edycja gry xboxowej Ninja Gaiden – Sigma – pojawiła się tylko na konsoli PlayStation 2. Ponad rok po premierze Ninja Gaiden II sytuacja się powtórzy.

Ninja Gaiden 2 w produkcji?

Krystian Smoszna, 20 sierpnia 2007, 06:58

Południowokoreański serwis GameSpot poinformował w ubiegły piątek, że podczas tegorocznej edycji imprezy Tokyo Game Show, która odbędzie się w drugiej połowie września, studio Team Ninja ujawni światu kolejną odsłonę cyklu Ninja Gaiden.

Ninja Gaiden Sigma z systematycznym wsparciem ze strony Tecmo

Jiker, 7 sierpnia 2007, 12:51

Firma Tecmo ogłosiła systematyczne wsparcie dla swojej najnowszej produkcji na konsolę PlayStation 3, czyli Ninja Gaiden Sigma. W każdym kolejnym miesiącu, począwszy od bieżącego, publikowane będą małe dodatki, które posiadacze gry będą w stanie pobierać za pośrednictwem sieciowej usługi PlayStation Network.

Demo gry Ninja Gaiden Sigma już wkrótce zostanie udostępnione Europejczykom

Krystian Smoszna, 14 czerwca 2007, 17:36

W dniu japońskiej premiery gry Ninja Gaiden Sigma, przedstawiciele koncernu Eidos Interactive, Inc. oświadczyli, że już wkrótce wersja demonstracyjna najnowszego produktu firmy Team Ninja, będzie dostępna w Europie.

Gra Ninja Gaiden Sigma ma już swoją stronę oficjalną

Major Doktor Upiorna, 9 czerwca 2007, 08:28

Ninja Gaiden Sigma to jak do tej pory jeden z niewielu tytułów ekskluzywnych konsoli PlayStation 3. Jego amerykańska premiera, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, nastąpi już 3 lipca br. Nadal nie znamy daty pojawienia się owej pozycji na Starym Kontynencie, jednak mamy dobre wiadomości dla wszystkich fanów Ryu Hayabusa – w sieci dostępna jest już oficjalna strona gry.

Znamy datę amerykańskiej premiery gry Ninja Gaiden Sigma

Krystian Smoszna, 21 maja 2007, 08:37

Miała pojawić się pod koniec czerwca, ale na amerykańskim rynku zadebiutuje dopiero w lipcu. Data premiery gry Ninja Gaiden Sigma, przygotowanej z myślą o konsoli PlayStation 3, została ujawniona przez koncern Tecmo, Inc. w ubiegły piątek.

Ninja Gaiden Sigma „ozłocona”

Jiker, 14 maja 2007, 08:54

Yosuke Hayashi, jedna z najważniejszych osobistości firmy Tecmo, poinformował w trakcie specjalnej konferencji prasowej Night Out 07, że produkcja Ninja Gaiden Sigma dobiegła końca, w związku z czym gra powędrowała do tłoczni. Uzyskała tym samym tzw. „złoty” status.

Wersja demonstracyjna gry Ninja Gaiden Sigma już dostępna

Krystian Smoszna, 26 kwietnia 2007, 10:24

Użytkownicy konsoli PlayStation 3, którzy posiadają dostęp do usługi PlayStation Network mogą już przetestować oficjalne demo gry Ninja Gaiden Sigma. Przygotowywany przez studio Team Ninja produkt trafił właśnie do Internetu.

Czego mogą spodziewać się kolekcjonerzy po Ninja Gaiden Sigma?

eLKaeR, 24 kwietnia 2007, 08:23

Europejską dystrybucją znakomicie zapowiadającej się gry Ninja Gaiden Sigma dla PlayStation 3 zajmie się korporacja Eidos Interactive, o czym informowaliśmy Was w ubiegłą sobotę. Natomiast teraz mamy interesujące doniesienia, dotyczące amerykańskiej edycji kolekcjonerskiej tego nowego dzieła z japońskiej stajni Tecmo.

Ninja Gaiden Sigma pod skrzydłami Eidos Interactive

eLKaeR, 21 kwietnia 2007, 08:08

Seksowna Leah Dizon promuje teraz wszystkie pozycje spod znaku Ninja Gaiden, o czym informowaliśmy Was pod koniec ubiegłego miesiąca. Dziś dowiedzieliśmy się z kolei, że europejską dystrybucją nadchodzącej gry o nazwie Ninja Gaiden Sigma zajmie się korporacja Eidos Interactive. Rozpoczęcie sprzedaży gotowego produktu nastąpi na Starym Kontynencie już latem bieżącego roku.

Atrakcyjna Leah Dizon wypromuje Ninja Gaiden Sigma i Ninja Gaiden Dragon Sword

eLKaeR, 30 marca 2007, 12:32

W hitowej serii Tomb Raider główna rola przypadła kobiecie, więc obecną twarzą tej marki jest urocza Karima Adebibe. Z kolei także dość popularny cykl Ninja Gaiden, pomimo posiadania zdecydowanie męskiego protagonisty, będzie teraz promowany przez seksowną niewiastę. Wybór ludzi z korporacji Tecmo padł na niespełna dwudziestojednoletnią Leah Dizon.

Ninja Gaiden trafi na NDS

Metatron, 29 marca 2007, 12:37

Niedługo po premierze Nintendo DS Tomonobu Itagaki, stojący za studiem deweloperskim Team Ninja, wyjawił chęć stworzenia gry na tę konsolę. Od tego czasu pojawiały się informacje, że prace trwają, jednak do tej pory firma nie była skora do ujawniania jakichkolwiek szczegółów. W końcu jednak zasłona milczenia opadła i dowiedzieliśmy się, że tajemniczym projektem jest przenośny Ninja Gaiden.

Tecmo o Ninja Gaiden Sigma

Jiker, 18 marca 2007, 10:50

Firma Tecmo ujawniła większość podstawowych informacji związanych z grą Ninja Gaiden Sigma – pierwszą od dłuższego czasu odsłoną tejże serii, która ukaże się poza konsolą firmy Microsoft. Jej przedstawiciele chcą w ten sposób dowieść, że Sigma nie będzie jedynie prostą konwersją hitowego Ninja Gaiden Black, wydanego na pierwszego Xboksa pod koniec 2005 roku.

Ninja Gaiden Sigma na pewno nie dla posiadaczy konsoli Xbox 360

eLKaeR, 9 lutego 2007, 14:23

Ścisłą czołówkę gier dla konsoli Xbox pierwszej generacji reprezentuje pozycja pt. Ninja Gaiden. Jest to kolejna część popularnej serii, zapoczątkowanej dziewiętnaście lat temu. Teraz entuzjaści zamaskowanego Ryu Hayabusy czekają na nadejście nowej wersji jego ostatnich przygód, zatytułowanej Ninja Gaiden Sigma. Właśnie potwierdzono ekskluzywny status tej pozycji w kontekście PlayStation 3.