Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Still Life 2

Premiery gier w Polsce (14-20 grudnia)

Vercetti, 21 grudnia 2009, 09:20

Wbrew pozorom ostatni tydzień przed Świętami nie obfitował w premiery nowych tytułów. Do sprzedaży trafiły zaledwie trzy nowości, w dodatku żadna z nich nie była od dawna wyczekiwanym hitem. Szczegóły w poniższym zestawieniu.

Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare 2, Thief 4, Fight Night Round 4) 30/11/09

Jiker, 30 listopada 2009, 13:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: przejęcie twórców Syberii, Amerzone oraz Still Life, dodatek DLC i aktualizacja Fight Night Round 4, banowanie graczy pecetowej wersji Modern Warfare 2 i inne. Zapraszamy do lektury.

Poradnik: Still Life 2

Redakcja GRYOnline.pl, 4 czerwca 2009, 17:59

„W poradniku do Still Life 2 zamieściłem szczegółowy opis przejścia podzielony na dziesięć, poniekąd umownych, rozdziałów. Wspólnie rozwiążemy serię zagadek kryminalnych i złamiemy przy tym kilka haseł. Może nawet zabijemy jedną czy dwie osoby i parę razy unikniemy wyjątkowo przykrej i równie nieoczekiwanej śmierci.”

Demo Still Life 2 w sieci

Hed, 18 kwietnia 2009, 13:56

W Internecie pojawiła się wersja demonstracyjna Still Life 2, czyli drugiej części serii przygodówek, za którą odpowiada francuska firma Microids. Żeby sprawdzić jak prezentuje się kolejna opowieść o pani McPherson, agentce FBI, wystarczy ściągnąć nieco ponad 1 gigabajtową próbkę, dostępną także na naszych serwerach. Na razie nie wiemy niestety, kto mógłby zająć się wydaniem gry w naszym kraju.

Still Life 2 zaliczy opóźnienie

vampire, 19 września 2008, 13:50

Niestety na Still Life 2, czyli kontynuację znanej przygodówki, przyjdzie nam poczekać dłużej niż się tego spodziewaliśmy. Światowa premiera tytułu odbędzie się dopiero w pierwszym kwartale 2009, nie zaś jak wcześniej zapowiadano w listopadzie tego roku.

Pierwszy zwiastun Still Life 2

Vercetti, 23 czerwca 2008, 10:39

Zespół GameCo Studios od ujawnienia drugiej odsłony przygodówki Still Life konsekwentnie milczy na temat szczegółów swojego przedsięwzięcia, pozostawiając nas ze szczątkowymi informacjami odnośnie nowych perypetii Victorii McPherson. Najwyraźniej jest to zamierzona taktyka, bo pierwszy zwiastun gry, który trafił ostatnio do sieci, także nie odsłania przed odbiorcami zbyt wielu sekretów.

Still Life 2 w produkcji

Krystian Smoszna, 7 grudnia 2007, 08:34

W listopadzie przyszłego roku dowiemy się wreszcie kto był mordercą w grze przygodowej Still Life. Odpowiedź na nurtujące fanów pytanie zostanie udzielona w drugiej odsłonie cyklu, którą wczoraj oficjalnie zapowiedziała francuska firma Microids.