Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Europa Universalis: Rzym

Promocja cenowa Europa Universalis III oraz Europa Universalis: Rome

Adrian Werner, 9 grudnia 2010, 11:27

W ostatnich tygodniach serwisy zajmujące się dystrybucją elektroniczną regularnie urządzają atrakcyjne promocje. Najnowszą z nich możemy znaleźć w sklepie Impulse, gdzie o 70% obniżono ceny gier Europa Universalis III, Europa Universalis: Rome oraz dodatków do obu tych produkcji.

Gry Paradox Interactive za połowę ceny - King's Bounty: Legenda, Mount and Blade i inne

Jiker, 21 lipca 2009, 10:00

W ramach obchodów dziesiątej rocznicy powstania firmy Paradox Interactive wprowadzona w życie została specjalna, 50% promocja na gry popularnego producenta i wydawcy. Objęte zostały nią dwa wiodące serwisy cyfrowej dystrybucji – Steam oraz GamersGate.

Europa Universalis: Rzym – dodatek jeszcze w tym roku

Hed, 28 sierpnia 2008, 12:56

Dobra informacja dla fanów gry strategicznej Europa Universalis: Rzym – zapowiedziano właśnie dodatek o nazwie Vae Victis, który zostanie wydany w formie elektronicznej. Co nowego zobaczymy? Rewolucyjnych zmian nie będzie, jak przynajmniej można wnioskować z pierwszych opisów. Mimo to otrzymamy kilka nowości i usprawnień, które na pewno zainteresują miłośników tej ambitnej strategii.

Premiery gier w Polsce (9-15 czerwca)

Vercetti, 16 czerwca 2008, 10:34

W ubiegłym tygodniu rodzimy rynek miał do czynienia z prawdziwym wysypem gier. Na półki polskich sklepów trafiło aż jedenaście nowych tytułów, spośród których trzy to produkty multiplatformowe, sześć mogą kupić tylko posiadacze pecetów, zaś po jednym osamotnionym projekcie otrzymały konsole Sony – PS2 i PS3.

Sprawdź swoją wiedzę na temat antycznego Rzymu z Paradox Interactive

Virion, 28 kwietnia 2008, 10:30

Jako, że gra ma nie tylko bawić, ale i także uczyć, studio Paradox Interactive na stronie internetowej swojej najnowszej produkcji, czyli Europe Universalis: Rome, zamieściło quiz historyczny.

Europe Universalis: Rome debiutuje w USA, na Starym Kontynencie za 2 dni

Virion, 16 kwietnia 2008, 09:20

Paradox Interactive, twórca całej serii Europe Universalis ogłosił, że jej najnowsza odsłona Europe Universalis: Rome przenosząca nas w czasy wojen punickich wylądowała bezpiecznie na półkach sklepowych w USA.

Europa Universalis: Rome - produkcja ukończona

vampire, 3 kwietnia 2008, 10:37

Dobra wiadomość dla miłośników serii Europa Universalis - wydawca Paradox Interactive poinformował, że jej nowa odsłona o podtytule Rome doczekała się złotego statusu.

Debiut Europa Universalis: Rome na Starym Kontynencie tuż po premierze amerykańskiej

Jiker, 30 marca 2008, 12:16

Do tej pory nie byliśmy pewni, w jakim dokładnie terminie dojdzie do europejskiej premiery strategii Europa Universalis: Rome. Wstępnie ustalono ją na maj, jednakże od pewnego czasu dochodziły do nas słuchy, że być może zostanie ona zorganizowana tuż po debiucie amerykańskim, zapowiedzianym na 15 kwietnia. Tak też się stało.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (27 marca 2008)

Jiker, 27 marca 2008, 10:00

Dark Sector i Crisis Core: Final Fantasy VII w sklepach, atak hackerów na serwis PlayStation Store, demonstracja Ninja Gaiden II w maju, nowe dodatki do pecetowej wersji Team Fortress 2 zapowiedziane, spore szanse na nowy model PlayStation 3 w Europie – wczorajszy dzień obrodził w kilka dosyć istotnych premier i informacji.