Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Galactic Civilizations II: Endless Universe

Prezes Stardock o korzyściach płynących z przejścia na Windows 7

Jiker, 18 czerwca 2009, 09:00

Brad Wardell, prezes firmy Stardock, amerykańskiego producenta i wydawcy, oznajmił w rozmowie z redakcją serwisu Gamasutra, że byłoby naprawdę dobrze, gdyby „wszyscy gracze pecetowi przełączyli się na Windows 7 tak szybko, jak to jest tylko możliwe”. Skrytykował również koncern Microsoft za wypuszczenie na rynek systemu Windows Vista bez odpowiedniej optymalizacji.

Stardock planuje stworzenie Galactic Civilizations 3

Elrond, 30 sierpnia 2008, 13:50

Fani serii turowych gier strategicznych z akcją osadzoną w kosmosie, Galactic Civilizations, nie mogą narzekać na zaniedbywanie ze strony jej twórców. Cykl doczekał się już dwóch części oraz kilku dodatków do nich, i wygląda na to, że na tym się nie skończy.

Endless Universe – zapowiedziano kolejny dodatek do Galactic Civilizations II

Elrond, 8 lipca 2008, 13:23

Walka o galaktyczną dominację trwa! Jak poinformowali przedstawiciele firmy Kalypso Media, znakomita strategia turowa Galactic Civilizations II doczeka się kolejnego, samodzielnego dodatku, o podtytule Endless Universe. Zawierać ma on dwa poprzednie rozszerzenia: Dark Avatar i Twilight Of the Arnor.

Już wkrótce premiera drugiego dodatku do Galactic Civilizations II

Jiker, 23 kwietnia 2008, 13:08

Druga odsłona cyklu Galactic Civilizations okazała się być bardzo dobrze przyjętą przez graczy na całym świecie. Z ostatnio opublikowanych informacji wynika, że w ciągu dwóch lat od światowej premiery zdecydowało się ją nabyć 300 tysięcy osób. Wynik ten może zostać już niedługo dosyć znacznie poprawiony. Wszystko za sprawą zbliżającej się premiery rozszerzenia Twilight of the Arnor.

Sprzedano trzysta tysięcy kopii gry Galactic Civilizations II

Przemysław Zamęcki, 16 kwietnia 2008, 12:28

Czy w dobie milionowych rezultatów, jakie osiąga sprzedaż niektórych gier video skromna liczba trzystu tysięcy może cieszyć developera? Oczywiście, że tak, czego najlepszym dowodem jest Brad Wardell, szef studia Stardock, które odpowiedzialne jest za strategiczną serię zatytułowaną Galactic Civilizations.

Galactic Civilizations II: Twilight of the Arnor dopiero w marcu

Metatron, 8 stycznia 2008, 10:38

Twilight of the Arnor, drugi dodatek do kosmicznej strategii Galactic Civilizations II, miał pierwotnie ukazać się w listopadzie ubiegłego roku. Niestety, datę premiery przeniesiono ma grudzień. Następnie twórcy ze Stardock Systems ustalili, że rozszerzenie zadebiutuje w styczniu. Jak się okazało, to nie koniec opóźnień.

Galactic Civilizations II: Twilight of the Arnor w grudniu, trwają testy

Thorwalian, 31 października 2007, 12:48

Firma Stardock Systems poinformowała o uruchomieniu testów swojego najnowszego produktu, którym jest drugi dodatek do Galactic Civilizations II: Władcy Strachu. Zagrać w betę rozszerzenia mają okazję wszyscy chętni, choć prawdę mówiąc trzeba za to zapłacić.

Drugi dodatek do Galactic Civilizations II potwierdzony

Misiek, 22 sierpnia 2007, 11:31

Fani turowych strategii mogą mieć powody do radości. Stardock Systems Inc. (producent i wydawca) potwierdził, że trwają prace nad drugim dodatkiem do Galactic Civilizations II: Dread Lords. Otrzyma on podtytuł Twilight of Arnor i zostanie wydany przed końcem tego roku (dokładna data premiery nie została określona).

Galactic Civilizations II: Dark Avatar w „złocie”

Basza, 1 lutego 2007, 13:30

Wszystkich fanów kosmicznych gier strategicznych z pewnością ucieszy wiadomość o tym, że właśnie ukończono prace deweloperskie nad grą Galactic Civilizations II: Dark Avatar.

Już niedługo ruszą beta testy Galactic Civilizations II: Dark Avatar

Krooliq, 6 listopada 2006, 12:19

Przedstawiciele firmy Stardock Entertainment poinformowali, że już 16 listopada ruszą beta testy pierwszego dodatku do Galactic Civilizations II, noszącego podtytuł Dark Avatar.

Dark Avatar - dodatek do Galactic Civilizations II - opóźniony, ale ulepszony

Metatron, 10 października 2006, 10:46

Dark Avatar, pierwszy dodatek do Galactic Civilizations II, zostanie wydany później niż planowano. Fani tej kosmicznej strategii turowej będą musieli poczekać do początku przyszłego roku. Przesunięcie premiery nie jest spowodowane problemami twórców, lecz rozbudowaniem dodatku o nowe, wcześniej nieplanowane możliwości.

Znamy nazwę dodatku do Galactic Civilizations II

Vercetti, 23 czerwca 2006, 15:36

Przed kilkoma tygodniami podaliśmy do wiadomości, że ekipa Stardock pracuje nad pierwszym rozszerzeniem do strategii o nazwie Galactic Civilizations II. W dniu dzisiejszym developer podzielił się ze światem szczegółami na temat nadchodzącego produktu, ujawniając jednocześnie tytuł expansion packa.

Rozszerzenie Galactic Civilizations II w drodze, a w dalszych planach część trzecia

eLKaeR, 31 maja 2006, 08:55

Pierwsza część cyklu Galactic Civilizations doczekała się jednego dodatku o podtytule Altarian Prophecy. Również drugą odsłonę wspomnianej serii, czyli Galactic Civilizations II: Dread Lords (Galactic Civilizations II: Władcy Strachu), będzie można wzbogacić oficjalnym rozszerzeniem, o czym poinformowali właśnie pracownicy korporacji Stardock.