Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Trainz Railroad Simulator 2004

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (11 czerwca 2008)

Przemysław Zamęcki, 11 czerwca 2008, 10:47

Zestaw Mumbo Jumbo trafia do Steama, Szwajcarzy nabywają prawa do fatałaszków z Age of Conan, nowy Cricket trafi do sklepów, asy galaktyki, zestaw dla małego kolejarza, konkurs Microsoftu, uaktualnienie EVE Online i taniec dla seniorów to dzisiejsze atrakcje „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie.” Zapraszamy do lektury.

Producent serii Trainz bankrutuje

Łosiu, 14 grudnia 2007, 09:07

Znana i lubiana przez wszystkich fanów kolejnictwa firma Auran (patrz seria gier Trainz) przechodzi ciężkie chwile. W ciągu ostatnich dni pisaliśmy już m.in. o zwolnieniach w oddziale odpowiedzialnym za Fury - najnowszy projekt Auranu, a dziś niestety musimy donieść o tym, iż firma ogłosiła stan bankructwa.

Zwolnienia w Auran, jednak studio wciąż funkcjonuje

Elrond, 11 grudnia 2007, 09:28

Tony Hilliam, prezes zarządu niezależnego, australijskiego studia deweloperskiego Auran, którego najnowszym projektem jest wydana niedawno produkcja z rodzaju MMO, Fury, potwierdził plotki o zwolnieniach w firmie. Zaprzeczył jednocześnie doniesieniom, iż zarówno firma jak i wspomniana gra „zmarły śmiercią naturalną”.

Nadchodzi kolejna część serii Trainz

Sargeras, 20 czerwca 2007, 12:47

Dobra wiadomość dla miłośników symulatorów kolei. Australijski producent Auran Games zapowiada kontynuację popularnej na PC serii Trainz. Gra zatytułowana Trainz Classics będzie czwartą już odsłoną tego cyklu.

Nadciąga Train Driver

Elrond, 17 października 2005, 10:59

Panowie z firmy Just Trains, którzy odpowiedzialni są m.in. za wydanie gry Trainz Railway Simulator 2006, poinformowali o pracach nad pełnoprawną grą "kolejową". Nosi ona tytuł Train Driver i znajduje się już w bardzo zaawansowanym stadium produkcji. Jej developingiem zajmuje się Railwaves a premierę przewidziano na 28 październik tego roku.

Dwa symulatory kolei od Just Trains

Kamen, 20 lipca 2005, 13:47

Firma Just Trains specjalizująca się w wydawaniu symulatorów kolei poinformowała, że do ich planu wydawniczego trafiły dwie pozycje. I tak we wrześniu zostaniemy uraczeni Trainz Railroad Simulator 2006 (o produkcji tego tytułu wspominaliśmy już w czerwcu) zaś na październik planuje się wydanie produkcji pt. Train Driver.

Nadjeżdża Trainz Railroad Simulator 2006

Elrond, 3 czerwca 2005, 11:47

Firma Auran poinformowała, iż pod koniec bieżącego roku światło dzienne powinien ujrzeć Trainz Railroad Simulator 2006, znany dotychczas pod nazwą Engineers Edition. Nowa wersja znakomitego symulatora kolei ma zdaniem twórców ustanowić nowe standardy tego gatunku oraz wprowadzić do rozgrywki jeszcze większy realizm.

Drugi Service Pack do gry Trainz Railroad Simulator 2004 dostępny

Speed, 2 lipca 2004, 14:35

Firma Auran, będąca ojcem (względnie matką) niezwykle realistycznego i zaawansowanego symulatora kolei, jakim bez wątpienia jest gra Trainz Railroad Simulator 2004, wypuściła na światło dzienne nowy Service Pack, tym razem oznaczony cyferką 2. Aktualizacja nosi nazwę „Passenger Pack” - i jak sam tytuł wskazuje, zmiany oraz innowacje tyczą się głównie działalności pasażerów.

Auran sprzedaje swój silnik graficzny do niekomercyjnych zastosowań za 99$

Krystian Smoszna, 5 kwietnia 2004, 13:44

Firma Auran, znana w branży komputerowej rozrywki głównie ze względu na produkcję gry strategicznej Dark Reign: The Future of War, udostępniła w powszechnej sprzedaży silnik graficzny Auran Jet. Nie byłoby w tym nic specjalnie dziwnego, gdyby nie jeden fakt: w pełni profesjonalny i dający duże możliwości pakiet, można już kupić za 99$, o ile oczywiście nie będzie on przeznaczony do celów czysto komercyjnych.

Auran planuje rozwinąć serię Trainz o nowe tytuły

Krystian Smoszna, 10 lutego 2004, 09:09

Auran, producent zapowiadanego na marzec Trainz Railroad Simulator, poważnie myśli już o przyszłości. Firma podała wczoraj do wiadomości, że planuje stworzyć trzy równoległe gałęzie rozwoju Trainz, co zaowocuje oczywiście zupełnie nowymi produktami.

Trainz Railroad Simulator 2004 już na rynku

Phoenix, 17 października 2003, 13:45

Korporacja Auran podała dzisiaj do informacji publicznej, iż najnowsze działo tej firmy, tj. gra Trainz Railroad Simulator 2004 jest już dostępna na rynku elektroniczno-rozrywkowym. Jednak jak na razie nie dla wszystkich. „Szczęśliwcy”, którzy już dzisiaj będą mogli zagrać w ten symulator kolei to osoby, które dokonały przedpremierowego zakupu rzeczonej pozycji w ramach Auran Online Shop. Zaś dla innych fanów oczekujących na możliwość pokierowania ważącymi niejednokrotnie 200 ton maszynami daty premiery są nieco inne - szczegóły poniżej.